lek. dent. Ewa Bargiel

Pani doktor ma wspaniałe podejscie do dzieci,wszystko robi powoli,pyta o samopoczucie,chwali dziecko że jest dzielne,nie pogania.Moja 6 latka u wczesniejszego dentysty wyrywała sie,wrzeszczała,mdlała i ze strachu bolał ją brzuch.Teraz symuluje ból zęba zeby tylko iść po kolorową plombę do ulubionej Pani dentystki:)

Pani Ewa leczy całą moja rodzinę od kilku lat.Wszyscy sa zadowoleni.Mocna strona Pani doktor to pełne zaangazowanie w to co robi.

Pani Doktor pomimo tego, że wydaje się być osobą kompetentną, po czasie okazuje się być tylko dobrym biznesmenem. Miałam leczone przez p.doktor kanałowo zęby. Wyleczone-jak mi oznajmiła. Szkoda,że nie doinformowała mnie o istotnej w tym przypadku sprawie. Zęby leczone kanałowo należy po jakimś czasie kontrolnie prześwietlić. Jakież było moje i mojego krakowskiego lekarza zdziwienie, gdy po 5 latach okazało się, że kanały nie są wypełnione do końca...z 4 kanałów jakie posiada ząb wypełnione są 2...że w połowie jednego kanału tkwi kawałek przyrządu stomatologicznego, a reszta jest niewypełniona. Stres, strach oraz konieczność otwierania wszystkich leczonych przez panią Bargiel zębów powoduje że STANOWCZO odradzam korzystanie z usług sympatycznej pani "doktor"

Bardzo miła pani doktor.Prace wykonane w tym gabinecie są dokładne, estetyczne, idealne. Szczerze polecam!