lek. dent. Barbara Gruszka-Kłusek

3,7

Jestem bardzo trudnym pacjentem - mam fatalny próg bólu, najmniejszą interwencję odczuwam jak torturę. Tylko cierpliwość i wyrozumiałość Pani doktor spowodowały, że udało się uratować mi dwa zęby, które inaczej należałoby usunąć. Do tego same moje zęby były trudne (bardzo cienkie szkliwo, trudność w ukształtowaniu zaczepów dla wypełnienia). Nie wiem co bym zrobił gdyby nie Pani doktor i Jej wyrozumiałość. A kiedy moja koleżanka z pracy miała sytuację awaryjną i straszny ból zęba, to dałem numer telefonu i też została przyjęta i to natychmiast i dziękowała mi potem jeszcze długo.

oby więcej takich ludzi i lekarzy,bardzo miła Pani doktor

oby więcej takich ludzi i lekarzy,bardzo miła Pani doktor

nie polecam,kontakt bardzo ograniczony,co do leczenia stare podejście i brak komunikatywności