lek. dent. Wojciech Balcer

3,9
3,9

Dobry dentysta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Delikatny i dokoadny. Ja mogę polecić z czystym sumieniem.

Bardzo godny polecenia lekarz i sympatyczny wrażliwy człowiek. Delikatność jego zabiegów jest nadzwyczajna, nawet najbardziej bojących się stomatologa koledzy są zachwyceni.

Pan doktor bardzo miły, niestety efekty jego pracy bardzo niezadowalające. Już któryś ząb z rzędu trzeba poprawiać u innego stomatologa, który twierdzi, że praca została niefachowo wykonana.

Nie polecam. Słaby dentysta. Do leczenia słaby, a do usuwania to już w ogóle. Na szczęśćie za bardzo się nie podejmuje usuwania, chyba,że banalne przypadki.

Ja nie polecam. Wszystkie zeby,które mialam leczone kanałowo nie doleczone do końca. Bolą co jakiś czas. Teraz trzeba wykonac powtórne leczenie kanałowe, które jest nardzo drogie. Oczywiście już u innego dentysty.

Chodzę do doktora Wojciecha Balcera od około roku. Polecił mi go znajomy, który był naprawdę baaardzo zadowolony. I ja popieram opinie i z czystym sercem polecam!! Pan Wojciech znajduje dla pacjenta czas, rozmawia, tłumaczy, określa jasno plan leczenia (prowadzi dialog, nie monolog). Leczę u niego zęby bez znieczulenia i nic nie boli. Co prawda koszt leczenia jednego zęba 150 zł, ale myślę, że warto! polecam!

FajnyvbsjissjnuxkjsuuxjsmkxjxkdjjxjdjxjjxjxjxjxjjdjdjxjjxjxHxhdjcjxhhxhsjjxjxjfjjfjfjfkfjfudifuidhdufhhjrjhfjdjdjdhfjchxhdhhxjdhdjjdjddxjhxhxjdnnjdjkcjd

Pan Doktor naprawdę godny polecenia, od roku leczymy zęby, za każdym razem bez znieczulenia bo naprawdę robi to bezboleśnie. Wyjaśnia co będzie robił, mówi co planuję na następną wizytę, kompetenty.

Zacznę od tego,że panicznie bałam się zastrzyku,kilka razy inni dentyści trafiali mi w nerwy,ból niesamowity... Pan doktor Wojciech to prawdziwy dentysta z powołania.Bardzo sympatyczny,delikatny,kompletnie nie nie czułam bólu:)Przede mną jeszcze kilka wizyt,zatrucie zęba+znieczulenie 90zł,przede mną jeszcze 3 wizyty.Pełny relaks,nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Szczerze odwiedziłam mnóstwo stomatologów w Bielsku i Warszawie. Ząb, który miał pójść do wyrwania ( ocena 4 specjalistów) został wyleczony przez Pana doktora Balcera. Mało tego, za leczenie kanałowe zapłaciłam dopiero wtedy kiedy po 5 wizytach wszystko zostało zrobione i ząb został wyleczony. :) Mam pełne zaufanie w każdej kwestii do tego lekarza.