lek. dent. Wojciech Balcer

Chodzę do doktora Wojciecha Balcera od około roku. Polecił mi go znajomy, który był naprawdę baaardzo zadowolony. I ja popieram opinie i z czystym sercem polecam!! Pan Wojciech znajduje dla pacjenta czas, rozmawia, tłumaczy, określa jasno plan leczenia (prowadzi dialog, nie monolog). Leczę u niego zęby bez znieczulenia i nic nie boli. Co prawda koszt leczenia jednego zęba 150 zł, ale myślę, że warto! polecam!

Polecam gorąco, pełny profesjonalizm i estetyka. Fachowość, fachowość i jeszcze raz fachowość

Zacznę od tego,że panicznie bałam się zastrzyku,kilka razy inni dentyści trafiali mi w nerwy,ból niesamowity... Pan doktor Wojciech to prawdziwy dentysta z powołania.Bardzo sympatyczny,delikatny,kompletnie nie nie czułam bólu:)Przede mną jeszcze kilka wizyt,zatrucie zęba+znieczulenie 90zł,przede mną jeszcze 3 wizyty.Pełny relaks,nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Jestem bardzo zadowolona, bardzo miłe rodzeństwo. Korzystam z usług obu lekarzy i nie mam nic do zarzucenia.

Szczerze odwiedziłam mnóstwo stomatologów w Bielsku i Warszawie. Ząb, który miał pójść do wyrwania ( ocena 4 specjalistów) został wyleczony przez Pana doktora Balcera. Mało tego, za leczenie kanałowe zapłaciłam dopiero wtedy kiedy po 5 wizytach wszystko zostało zrobione i ząb został wyleczony. :) Mam pełne zaufanie w każdej kwestii do tego lekarza.

Pani doktor Elżbieta (pewnie rodzina pana Balcera) istny dramat, odstawoia krótko mówiąc cyrk z leczenia. Wszystkiego długo szuka więc nie dziwie się ze wizyta tak długo trwa (ilość poświęconnego czasu: ok 45min ale to przez to że nie ma asystentki i godzine bawi się w utwardzenie wypełnienia)....w zęby wkłada jakieś odrzywki które zakłada się dzieciom i po tygodniu ma się przyjść na założenie wypełnienia oczywiście po trzech dniach z bólem w niedziele wylądowałam u innego stomatologa! Cyrk na kółkach!

kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi dużo czasu i widać,że lubi to co robi. polecam

Uczęszczam do Pana Doktora od wielu lat ... nie tylko ja ale także wszyscy znajomi , którym go polecilam są bardzo zadowoleni. Najlepszą rekomendacją jest to, że jest pasjonatem tego co robi.

Po leczeniu zęba PANI DOKTOR skończyłam z 38 stopniową gorączką w innym gabinecie a nigdy wcześniej nie bolał mnie ząb, miła budzi zaufanie lecz niedokładna.

chodze do niego od lat i jestem bardz zadowolona nikt nie namowilby mnie na zmiane