dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".

Super lekarz godny polecenia. Wytłumaczy chorobę, powie co stosować bez ciemnoty Odpowiada na każde pytania, sympatyczny. Polecam

Super lekarz godny polecenia.
Wytłumaczy chorobę, powie co stosować bez ciemnoty
Odpowiada na każde pytania, sympatyczny.
Polecam

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

Bardzo dobry specjalista.Polecam.Miły i uprzejmy.SUPER.Bardzo polecam tego doktora Uważam ,że to najlepszy chirurg naczyniowy..

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

Oprócz tego, że jest lekarzem, jest również człowiekiem, ba serce człowiek! Zawsze znajdujący czas, mówiący szczerze na temat choroby i leczenia. Wszystko wytłumaczy od a do z, co więcej wysłucha co pacjent ma do powiedzenia. Na prawdę godny polcenia.

TAK BARDZO UPRZEJMY MA ZROZUMIENIE DLA INNYCH BARDZO DOBRY LEKARZ.

TAK BARDZO UPRZEJMY MA ZROZUMIENIE DLA INNYCH BARDZO DOBRY LEKARZ.

Podejście doktora w pełni profesjonalne, jest to wyjątkowo uprzejma i jednocześnie konkretna osoba. Lekarz wzbudza zaufanie i poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi udzielając mu niezbędnych wskazówek. Plus za kompetencje. Zdecydowanie polecam.

wspaniały człowiek ...i lekarz w dzisiejszych czasach to rzadkość

wspaniały człowiek ...i lekarz w dzisiejszych czasach to rzadkość