Chirurg Ogólny Żywiec

lekarz Szymon Wiewióra

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Zrozumienie, empatia, umiejętności, wiedza, traktowanie chorego jak człowieka, brak zarozumiałości i protekcjonalnego traktowania.
Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Maurycy Jakubiec

Żywiec

Zajebisty chirurg!!!!! Nie trzeba więcej się rozpisywać 💪Pełen profesjonalizm i doświadczenie Polecam bardzo! !
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Chirurgii ogólnej i Naczyniowej Marek Szewczyk
Żeromskiego 2
34-300 Żywiec

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Trzech lekarzy chciało mnie operować diagnoza jak wyrok tylko doktor Monk zdjagnozował i wyleczył bez operacji cudotworca nie nie kompetencja i wiedza pozdrawiam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Rafał Pach

Południowa 19/28
34-300 Żywiec

Bardzo polecam. Wszelaka wiedza i leczenie w granicach swojej specjalizacji, w razie wątpliwości porada dalszego leczenia z poleceniem innego specjalisty. Wszystkie kontuzje i złamania wyleczone wraz z powrotem pełnej sprawności ciała, nawet te najbardziej złośliwe. Jeżeli ktoś potrzebuje chirurga i chce kogoś komu zależy na pacjencie to jest to odpowiedni lekarz.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Mariusz Duraj

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi po wypadku, szybką i fachową pomoc, operację oraz opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia stomatologiczna
plac Mariacki 3
34-300 Żywiec

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Piotr Jarco

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

Lekarz z lat przedwojennych. Prawdziwy z powolania. Nie ma juz takich. Chodze do niego w Żywcu w Lesnej. Zawsze empatyczny, miły, wesoły. Wspaniały człowiek.

lekarz Mirosław Mrózek

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

W dniu dzisiejszym byłam w Medyku na prywatnej wizycie u doktora M.Mrózka. Weszłam do gabinetu, po czym pan doktor stwierdził, że powinnam się udać do dermatologa, że to nie jest przypadek dla chirurga. Więc po minucie wizyta u lekarza zakończyła się. Za tą "ekspresową" poradę zostałam skasowane na 120 złotych przez pana doktora. Ja się pytam za co ??? Brak słów. Tak ma wyglądać prywatne leczenie ? Skasować za nic ...

lekarz Mirosław Jonderko

Szpital Powiatowy