Chirurg Ogólny Żywiec

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Sienkiewicza 53
34-300 Żywiec

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

LEKARZ GODNY POLECENIA PROFESJONALIZM TOMOGRAFIA OD REKI ZALATWIONA PRZEZ TEGO LEKARZA URATOWAL MI ZYCIE WIELKI SZACUNEK DLA TEGO PANA

Opinia dodana przez: JULIA

Południowa 19/28
34-300 Żywiec

Cudowny lekarz. W szpitalu na dyżurze nie mogłyśmy z córką trafić lepiej...Bardzo uprzejmy, godny zaufania... Lekarz z sercem, który nie zbywa tylko z cierpliwością tłumaczy wątpliwości pacjenta. Oby więcej takich lekarzy...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Zrozumienie, empatia, umiejętności, wiedza, traktowanie chorego jak człowieka, brak zarozumiałości i protekcjonalnego traktowania.
Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

Lekarz , który podchodzi z empatią do pacjentów , jest miły , sympatyczny i wzbudza zaufanie.
Informuje pacjenta o przebiegu choroby i wykonanych zabiegach.
Lekarz o wysokich kompetencjach , możemy czuć się przy nim bezpiecznie.

Informuje pacjenta o przebiegu choroby i wykonanych zabiegach.
Lekarz o wysokich kompetencjach , możemy czuć się przy nim bezpiecznie.

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry lekarz usunoł woreczek żółciowy bez żadnych powikłań uprzejmy i życzliwy godny polecenia

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia stomatologiczna
plac Mariacki 3
34-300 Żywiec

Jestem pacjentka Pana Doktora, który bardzo profesjonalnie i z szacunkiem odnosi się do pacjentek. Wszystkie informacje przed zabiegiem było fachowo wyjaśnione. Operacja przebiegła bez komplikacji a rany były pięknie zszyte. Chirurg na 6! Dziękuję!

Opinia dodana przez: Magdalena

Żywiec

Taki właśnie powinien być chirurg.Profesjonalista.Pierwszy raz nie czułam strachu podczas zabiegu(usunięcie żylaków).Dziękuję Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Artur Munk

USG, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Trzech lekarzy chciało mnie operować diagnoza jak wyrok tylko doktor Monk zdjagnozował i wyleczył bez operacji cudotworca nie nie kompetencja i wiedza pozdrawiam

Opinia dodana przez: Sebastian

Os.Widok 61