lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz B. z rodziną.

Cudowny lekarz. Poświeca duzo czasu na wyjaśnienie. Z ogromnym poczuciem humoru. polecam w 100 procentach

Jestem pacjentka Pana Doktora, który bardzo profesjonalnie i z szacunkiem odnosi się do pacjentek. Wszystkie informacje przed zabiegiem było fachowo wyjaśnione. Operacja przebiegła bez komplikacji a rany były pięknie zszyte. Chirurg na 6! Dziękuję!

Słyszałam, że pomógł wielu osobom. Pacjentki w przychodni go chwaliły. Mnie też pomógł na początku mojej drogi w świat onkologiczny.