Chirurg Onkolog Bielsko-Biała

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Tylko maksymalne opinie przystają do Dr.Daniela.BCO może być dumne, że ma takiego lekarza. Dziękuję losowi, że w tym trudnym czasie mogłem być jego pacjentem. Zdrowia, wielu sukcesów w tej odpowiedzialnej pracy. Zapewniam, że wiele osób, w szczególny sposób doświadczonych, zachowuje Pana w życzliwej pamięci.

Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentka Pana Doktora, który bardzo profesjonalnie i z szacunkiem odnosi się do pacjentek. Wszystkie informacje przed zabiegiem było fachowo wyjaśnione. Operacja przebiegła bez komplikacji a rany były pięknie zszyte. Chirurg na 6! Dziękuję!

Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Tadeusz Leśniak

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Byłam dwukrotnie pacjentką Pana Doktora.Trudno w paru zdaniach wyrazić podziw, uznanie i wielki szacunek dla pracy tego wyjątkowego Człowieka.Kiedy w 2010r. po raz pierwszy przekraczałam progi Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, byłam zagubiona i przerażona.Z każdym jednak dniem stawałam się coraz bardziej spokojna.Obserwując pracę Pana Ordynatora,Jego mistrzowski wręcz sposób kierowania Oddziałem, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.Nigdy nie zapomnę kilkakrotnych w ciągu doby obchodów lekarskich/Pan Doktor dodatkowo jeszcze zawsze pojawiał się na rannym sobotnim obchodzie/.Jest wzorem szefa,który wymagając wiele od swoich pracowników, sam sobie stawia wysoko poprzeczkę.Stworzył wspaniały Zespół ludzi,którzy z autentyczną pasją i poświęceniem wykonują swój zawód.Może to dla kogoś z zewnątrz zabrzmi niewiarygodnie i dziwnie, ale Oddział chirurgii Ogólnej i Onkologicznej stał się dla mnie miejscem przyjaznym i bezpiecznym.W naszych czasach dużo się mówi o upadku autorytetów,dla mnie z pewnością autorytetem jest i pozostanie Pan Doktor Tadeusz Leśniak.
Pacjentka

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

bardzo drogą , jak na mój portfel ... usuwanie znamiona 350 zł troszkę dużo nie uważacie?zarabiam 1500 netto zastanawiam się czy nie poczekać na raka i jego koleów przerzuty/ 200 zł myśle że to dobra cenna ....proszę zmieńcie cennik a zostanę stałym klientem i zróbcie jakieś karty rabatowe dziekuję i pozdrawiam wcmr

Opinia dodana przez: Prosty człowiek

lekarz Agnieszka Kotnis

Mieszka I 30B

lekarz Daniel, Jajtner

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety "Poli-Med"
ulica Żywiecka 71

lekarz Tadeusz Leśniak