Lekarz godny zaufania. Życzliwy i kulturalny. Potrafi obrazowo tłumaczyć. Poświęca pacjentowi czas i uwagę. Gorąco polecam tego lekarza, bo jest kompetentny i zależy mu na zdrowiu pacjenta.

Lekarz godny zaufania. Życzliwy i kulturalny.
Potrafi obrazowo tłumaczyć.
Poświęca pacjentowi czas i uwagę.

Lekarz godny zaufania, kompetentny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, wyczerpująco odpowiada na pytania, jest bardzo pomocny, przy tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a co najważniejsze leczenie przynosi dobre efekty. Bardzo dziękujemy Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy.

Świetny fachowiec, tłumaczy schorzenie rysując :) przy nim czułam się bezpieczna. Rany pooperacyjne goją się jak zaczarowane. Pozostały niezauważalne kreseczki, a wcześniej, u innych lekarzy wszystko mi się paprało i rozłaziło. Uważnie słucha co się mówi i leczenie dostosowuje do problemu. Zawsze wychodzę z gabinetu uśmiechnięta, doinformowana i pełna nadziei na wyleczenie.

Absolutnie nr 1 lekarz z powołania. Spokojny,uprzejemy.Ma czas! Widać źe chce pomóc i pomaga.Polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek , godny zaufania specjalista, tłumaczy schorzenie kreśląc na kartce )), każda kolejna wizyta wzbudza nadzieję na całkowite wyleczenie. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję.

Lekarz marzenie,godny zaufania,zawsze mily,usmiechniety i otwarty ,takiego czlowieka to teraz ze swieca mozna szukac.Polecam kazdemu,kto potrzebuje pomocy chirurgicznej,wszystko wytlumaczy,zawsze zrobi wszystko by wyleczyc pacjenta.BARDZO POLECAM.

bardzo mily i uprzejmy lekarz. w rozmowie sprawia wrazenie znajomego, kolegi a nie lekarza. potrafi obrazowo wytlumaczyc na czym polega problem. i co najwazniejsze, nie jest zwolennikiem "szpikowania" lekami. poprzedni lekarz po kazdej wizycie dawal mi min. dwie recepty lekow z wyzszej polki. najlepsza rekomendacja sa chyba kolejki pacjentow, ktore niestety trzeba przetrawic aby sie do niego dostac. bardzo polecam tego lekarza bo daje nam odczuc ze zalezy mu na naszym zdrowiu.

bardzo polecam tego lekarza bo daje nam odczuc ze zalezy mu na naszym zdrowiu.

Dr nie pozwala pacjentowi czuć strachu. Jego " luzacka" postawa wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Jest miły i sympatyczny. Polecam każdemu kto potrzebuje takiej pomocy.

polecam czy publicznie czy prywatnie leczy tak samo świetnie wizyta niczym sie nie różni

świetny lekarz , bardzo szczegółowo omawia problem i metody leczenia. Szczerze polecam.