Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!

Lekarz godny zaufania. Życzliwy i kulturalny. Potrafi obrazowo tłumaczyć. Poświęca pacjentowi czas i uwagę. Gorąco polecam tego lekarza, bo jest kompetentny i zależy mu na zdrowiu pacjenta.

Lekarz godny zaufania. Życzliwy i kulturalny.
Potrafi obrazowo tłumaczyć.
Poświęca pacjentowi czas i uwagę.

Absolutnie nr 1 lekarz z powołania. Spokojny,uprzejemy.Ma czas! Widać źe chce pomóc i pomaga.Polecam wszystkim.

Lekarz godny zaufania, kompetentny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, wyczerpująco odpowiada na pytania, jest bardzo pomocny, przy tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a co najważniejsze leczenie przynosi dobre efekty. Bardzo dziękujemy Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy.

Wspaniały człowiek , godny zaufania specjalista, tłumaczy schorzenie kreśląc na kartce )), każda kolejna wizyta wzbudza nadzieję na całkowite wyleczenie. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję.

Świetny fachowiec, tłumaczy schorzenie rysując :) przy nim czułam się bezpieczna. Rany pooperacyjne goją się jak zaczarowane. Pozostały niezauważalne kreseczki, a wcześniej, u innych lekarzy wszystko mi się paprało i rozłaziło. Uważnie słucha co się mówi i leczenie dostosowuje do problemu. Zawsze wychodzę z gabinetu uśmiechnięta, doinformowana i pełna nadziei na wyleczenie.

Lekarz marzenie,godny zaufania,zawsze mily,usmiechniety i otwarty ,takiego czlowieka to teraz ze swieca mozna szukac.Polecam kazdemu,kto potrzebuje pomocy chirurgicznej,wszystko wytlumaczy,zawsze zrobi wszystko by wyleczyc pacjenta.BARDZO POLECAM.

bardzo dobry lekarz stara się pomóc tłumaczy zagrożenia jest bardzo uprzejmy.

bardzo dobry lekarz stara się pomóc tłumaczy zagrożenia jest bardzo uprzejmy.

Dr nie pozwala pacjentowi czuć strachu. Jego " luzacka" postawa wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Jest miły i sympatyczny. Polecam każdemu kto potrzebuje takiej pomocy.

Dotychczas byłam na 5 wizytach Wszystim pacjentom należy życzyć takiego lekarza.