Lekarze Ortopeda Bielsko-Biała

- 38
Średnia ocen: 5,0/5
Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Zagórski

Ortopeda, USG ortopedyczne

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor Piotr Zagórski to lekarz z powołania i z dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Halina P. Użytkownik zweryfikowany 16.10.2023 r.
Opinia dodana przez: Krystian

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 20

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
Średnia ocen: 5,0/5
Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!
Opinia dodana przez: Natalia
Średnia ocen: 4,9/5
W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

  (+2 więcej)
liczba opinii: 21

Średnia ocen: 4,9/5
Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

Mariola Sękowska

Ortopeda, Rehabilitant

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Średnia ocen: 4,8/5
Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

mgr Dariusz Klimczak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

Średnia ocen: 4,5/5
Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.
Opinia dodana przez: rodzic
Średnia ocen: 4,5/5
Witam, Koncem roku 2018 doznalem kontuzji barku, w lutym 2019 roku poddalem sie operacji w jednej z polskich klinik gdzie uwazam, ze nie do konca zostalem zrozumiany pod katem tego czym sie na co dzien zajmuje, w wyniku czego poczatkiem grudnia tego samego roku przy podciagnieciu sie na drazku doszlo do repozycji stawu ramiennego po raz drugi. Szczerze mowiac zalamalem sie, poniewaz wiem jak reka jest mi potrzebna, stracilem nadzieje ...
Opinia dodana przez: Daniel
Średnia ocen: 4,5/5
Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kasia
Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Bogusław Musiał

Ortopeda, Traumatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Średnia ocen: 4,5/5
U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,4/5
Widocznie na NFZ jest zupełnie inaczej, bo poszłam do niego i popatrzył na zdjęcie, po czym powiedział, że nic mi nie jest i jestem zdrowa. Dolegliwości dalej się utrzymywały, poszłam prywatnie do innego lekarza i okazało się na podstawie tego samego zdjęcia, że mam zmiany zwyrodnieniowe. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Kinga
Średnia ocen: 4,4/5
Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariola
Średnia ocen: 4,3/5
godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert
Średnia ocen: 4,2/5
Serdecznie polecamy !!!Pan doktor jakich niestety jest już bardzo mało.Kultura oraz podejście do pacjenta wzorowe .Wszystko wytłumaczy i fachowo pomoże zawsze stawia nas na nogi. Najlepszy ortopeda .
Opinia dodana przez: Piotr i Wieslawa
Średnia ocen: 4,1/5
Zaufanie do kompetencji może i mam, ale nie dał mi Pan Doktor szansy na sprawdzenie tychże. Jadąc na wizytę ponad 100 km, spóźniłam się z powodu zatoru na autostradzie o 8 minut. Zadzwoniłam, żeby uprzedzić, iż jestem w drodze, na co Pan Doktor stwierdził, że nie będzie czekał, ponieważ się spieszy. Brak poszanowania dla pacjenta jest wystarczającym powodem, żeby odradzić wizytę u Doktora.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Henryk Cnota

Ortopeda, Chirurg ogólny

liczba opinii: 9

Średnia ocen: 3,0/5
Dr Henryk Cnota nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Niemiły, arogancki , opryskliwy. Prrzyjmuje pacjentów jakby był lekarzem za karę ,a nie z powołania.Nie polecam. Niestety na izbie przyjęć nie ma wyboru.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Średnia ocen: 3,0/5
Nie polecam tego lekarza, jest nieuprzejmy, nie zainteresowany pacjentem, czekałam ponad 3 msc na wizytę, ponad godzinę w poradni, aby usłyszeć że on nie jest od dawania skierowania na rezonans kręgosłupa bo jestem u niego pierwszy raz i mnie nie zna.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat