lekarz Adam Rajewski

Traumatolog, Ortopeda

2,7

Ja mam podobną opinię jak Pani Tesia z postem poniżej,byłem na komisji i nie mogę złego słowa powiedzieć , a wręcz odwrotnie. Pan ortopeda miły,konkretny,znający się na rzeczy.

Pan ortopeda miły,konkretny,znający się na rzeczy.

Byłam na komisji u P.Rajewskiego ,uważam że jest dobrym lekarzem ! Bardzo dokładnie i delikatnie zbadał moją chorą nogę ,wnikliwie sprawdził całą dokumentację łącznie z obejrzeniem płyt z przebiegu całej choroby .Nie zadawał się w żadne dyskusje ,zadawał konkretne pytania na które ja odpowiadałam. Jest to starszy Pan ,ale godny POLECENIA !!!

BYłem na Komisji lekarskiej u tego pana, kolano było już zdrowe, leczyłem je przez półtorej roku (b duzo zabiegów i lekarstw) Będąc u niego na badaniu zaczął mi wykręcać nogę na różne strony, mówiłem że mnie boli a on na to że musi i tak to zrobić... Później przytrzymał mi kolana w jakś sposób kazał kucnąć, mowiłem ze bardziej nie dam rady, że boli...., a on że mam się nie przejmować... no i kucnąłem Na następny dzień nie mogę chodzić, ból jest większy a niżeli był rok temu. Przestrzegam przed ...

Na następny dzień nie mogę chodzić, ból jest większy a niżeli był rok temu.
Przestrzegam przed tym lekarzem!
i zastanawiam się co zrobić? powinien mi wypłacić teraz odszkodowanie i zakaz wykonywania zawodu!

Ten psuedo doktorek to marionetka w rekach ZUS-u. Nie dokładnie przeprowadził badania, w gburowaty sposob podwazył decyzje dwoch specjalistów ortopedów uwazając ich za osoby operujace dla punktow NFZ, najlepszy jego teks dotyczacy mojej niestabilnosci kolan: WSZYSCY CYRKOWCY TAK MAJA I ZYJA

Ktoś wnapisał powyęj wielką glupotę.To jest lekarz starszej daty i jest w swoim fachu DOSKONAŁY

starszy pan bez doświadczenia po złamaniu kręgosłupa mierzy murarskim metrem ze zdjęcia rtg