Filtruj terminy

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180

lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

dr n. med. Jerzy Podżorski

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pierwsza operacja stawu biodrowego maj2009r.,druga operacja maj2010r.Obecnie czuję się b.dobrze.Przepracowałem pod ziemią jeszcze do czerwca2015roku(obecnie jestem na emeryturze-60lat).Jak czytam, niektóre "wyimaginowane anonimowe opinie"na temat drJ.Podżorskiego to szl... mnie trafia.Więcej informacji na temat mojego samopoczucia bezpośrednio po zabiegach oraz obecnie, służę telefonicznie
505-596-285
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Krzysztof Besler

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Moje wizyty u Pana Beslera zaczęły się przed ukończeniem 18 roku życia. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadził 3 operacje, z których jestem bardzo zadowolona. Podczas leczenia służył pomocą, dobrą radą oraz poświęcał mi dodatkowy czas na wyjaśnienie przebiegu wykonywanego zabiegu.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.

lekarz Bogusław Sadlik

Bielsko-Biała

Na pierwszej wizycie po krótkim przebadaniu najpierw miałam zrobić rentgen, a potem rezonans. Na następnej wizycie dostałam za zastrzyk w kolano chyba steryd. A potem powiedział tak jak Przestanie boleć to proszę nie przychodzić a jak będzie boleć to też proszę nie przychodzić chyba że pani chce. Bolało, poszłam. Powiedział a co ja mogę pani zrobić staw kolanowych jest do wymiany pochodzi pani jeszcze z pięć lat i to wszystko. ...
Opinia dodana przez: Judyta

Tomasz Samorzewski

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny zaufania. Życzliwy i kulturalny.
Potrafi obrazowo tłumaczyć.
Poświęca pacjentowi czas i uwagę.
Gorąco polecam tego lekarza, bo jest kompetentny i zależy mu na zdrowiu pacjenta.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Antoni Kozik

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Od początku do końca wizyty jest zainteresowany pacjentem. Pacjent przyjęty o wyznaczonej godzinie.

lekarz Bogdan Bożek

Traumatolog, Ortopeda

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)
43-316 Bielsko-Biała

Ja mialam okazje leczyc reke u dr.Bozek ,ale na samym wejciu zostalam zle potraktowana.Nie chcialam szukac innego lekarza .ale swoje przy kazdej wizycie myslalam.A na dodatek dlaczego lekazrz ma odwage starszej pacjentce mowic ze jej nikt bedzie chcial..A moze by tak zapytal czy ktos imponuje jej.tej wypowiedzi nie zapomne.Jednak stanowisko wyksztalcenie a mimo to wszystko powie o inteligencji.

lekarz Ryszard Dobrzański

Traumatolog, Ortopeda

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)
43-316 Bielsko-Biała

Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!
Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!

lekarz Adam Rajewski

Bociania 18c
43-316 Bielsko-Biała

Byłam na komisji u P.Rajewskiego ,uważam że jest dobrym lekarzem ! Bardzo dokładnie i delikatnie zbadał moją chorą nogę ,wnikliwie sprawdził całą dokumentację łącznie z obejrzeniem płyt z przebiegu całej choroby .Nie zadawał się w żadne dyskusje ,zadawał konkretne pytania na które ja odpowiadałam. Jest to starszy Pan ,ale godny POLECENIA !!!
Opinia dodana przez: Tesia

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

szpital wojewodzki

43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale tez miłym i dobrym czlowiekiem. Wyleczyl mi jedna reke a teraz bez wahania poddam sie operacji na druga i wiem ,ze bedzie dobrze bo ufam lekarzowi

Traumatolodzy w Bielsku-Białej