lekarz Roman Gabryś

Ortopeda, Traumatolog

3,5

Lekarz jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Jestem po zabiegu, noga nie boli, wiem jak wyglądać będzie dalsze leczenie i jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Dodam jeszcze, że lekarz leczy mnie na kasę chorych, a mimo to zabieg miałam w prywatnym szpitalu, a warunki jakie tam panują są bardzo dobre i nie ma na co narzekać. Proszę się nie zrażać tym, że lekarz jest małomówny, bo informuje o wszystkich ważnych rzeczach, a przed samym zabiegiem dzwonił do mnie kilka razy prywatnie, żeby jeszcze mi dać jakieś wskazówki. Godny polecenia lekarz.

Po przeprowadzonym zabiegu i kilku wizytach stan mojego zdrowia nie uległ poprawie, a wręcz nasilający ból stał się nie do zniesienia.Lekarz odmówił dalszego leczenia i polecił udanie się do innego specjalisty.