lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Najlepszy ortopeda jakiego znam! Popieram opinie innych, którzy twierdzą, że Dr. Solecki jest lekarzem z powołania. Pełen profesjonalizm jaki niewątpliwie cechuje tego ortopedę, pozwolił mu na dostrzeżenie problemu w moim kolanie, którego dwóch poprzednich lekarzy nie zauważyło. Przeprowadził mnie wzorcowo przez cały proces od diagnozy, przez operację rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego (ACL) i pękniętej łąkotki, aż po okres kontrolny po operacji. Przez cały ten czas wykazał się dużym zaangażowaniem i troską o mój stan nawet po zabiegu. Jest świetnym specjalistą, słucha pacjenta, dokładnie analizuje wyniki badań, szczegółowo i zrozumiale tłumaczy. Wspaniały człowiek o wielkim sercu, szczerym uśmiechu i dużym poczuciu humoru :) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Atmosfera w Klinice św. Łukasza jest doskonała i cały personel bardzo profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki.
Z czystym sumieniem - POLECAM KAŻDEMU !!!
Wszystkiego co dobre Panie doktorze. :-)
Dziękuje za wszystko,
Natalia P.

Świetny ortopeda! Po dość ciężkim wypadku motocyklowym i prowizorycznej rekonstrukcji ACL i PCL przez innych specjalistów ten lekarz nie tylko umożliwił mi chodzenie ale również dał możliwość w uczestniczeniu w różnych aktywnościach sportowych. W bieganiu, motocrossie czy enduro również. Kilka lat temu wyzwaniem było poprawne chodzenie.Obecnie ścigam się z powodzeniem w zawodach rangi Pucharu i Mistrzostw Polski. Dla mnie będzie pierwszym lekarzem do którego się odezwę jeśli przytrafi mi się kontuzja albo jeśli pojawią się jakiekolwiek dolegliwości z kolanem, a lekarzy specjalistów "przerobiłem" już wielu. Z czystym sumieniem polecam!

Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, do tego wysoka kultura osobista. Doktor Solecki wyleczył mi całkowicie kolano z uszkodzoną łąkotką III, chrząstką udową IV i kością udową III. Mam teraz porównanie jak to powinno być zrobione, a jak trzy lata wcześniej ktoś inny w innym miejscu zrobił to po prostu taśmowo i niedokładnie. Po operacji i leczeniu jestem szczęśliwy, że odzyskałem sprawność.

Dr Solecki zoperowal mi kolano. Bylo to wiele lat temu, pionierska operacja, plastyka rzepki. Dr Solecki i zespol lekarzy, ktorzy poniekąd uczyli się tego, w jaki sposób wykonywać ten zabieg. Udalo się. Od wielu lat biegam, jeżdżę na rowerze i na nartach -choć myślano, że po tak poważnej operacji narty nie będą dla mnie dostępne. A są! Dziękuję, Panie DOKTORZE:-)

Prawdziwy lekarz z powołania. Życzliwy, wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Można powiedzieć, że "przysłowiowo postawił mnie na nogę". Jeszcze troszkę leczenia przede mną, ale widać znaczącą poprawę i wiem, że z Panem Doktorem uda się przywrócić pełną sprawność w kolanie.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan doktor jest miłym i życzliwym człowiekiem oraz naprawdę zna się na rzeczy. Lekarz z powołania, a idąc na operację wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii. "Fachowiec super", zna się na tym co robi. Moja żona miała problem z kolanem, a konkretnie z rzepką, wizyty u innych ortopedów w tym profesorów nic nie wnosiły, a wręcz przeciwnie było co raz to gorzej. Operacja, którą wykonał Pan Andrzej Solecki (HAUZERA) okazała się 100% trafną decyzją, dzięki której dzisiaj z kolanem nie ma żadnych problemów. Przesympatyczna obsługa począwszy od samej rejestracji poprzez wizyty, pobyt w szpitalu i dalsze konsultacje. Więcek takich lekarzy w Polsce, a problemy z służbą zdrowia będą mniejsze. Kto wydaje negatywną opinię o Panu Andrzeju Soleckim jest w wielkim błędzie i nie zna realiów w innych rejonach Polski.

Świetny specjalista i człowiek. Zdiagnozował i wykonał mi operację rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować i uprawiać sport - szkoda że nie trafiłem na Niego wcześniej.

Bardzo dobry lekarz, świetny człowiek, operacja którą przeprowadził pozwoliła wrócić do aktywnego życia a co ważniejsze trwać w aktywności bez dolegliwości. Polecam.

Bardzo dobry lekarz , wręcz nie nastawiony na zysk . Miałem zerwane wiązadła w obu kolanach po wypadku na nartach i wielu chętnych ortopedów do przeprowadzenia zabiegu , za oczywiście grube pieniądze.. Dr Solecki był jedynym lekarzem , który nie wspominał o operacji , a zajął się kolanami. Dziasiaj to już sześć lat , kolanka zdrowe , cały koszt leczenia to 300 zł !!! Poprzedni ortopeda wycenił mi w promocji zabieg na 17 tysięcy!!! ( taniej w pakiecie , bo dwa ) Większąść lekarzy od razu bierze się za krojenie bez potrzeby . Jeszcze raz dziękuję doktorze !
Arkadiusz Krasucki.