lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Kompetencja i fachowość, jasność w wykonywanych czynnościach i rokowaniach. Cztery miesiące po po operacji kolana gram w tenisa!

Kompetencja i fachowość, jasność w wykonywanych czynnościach i rokowaniach.
Cztery miesiące po po operacji kolana gram w tenisa!

Bardzo dobry lekarz , wręcz nie nastawiony na zysk . Miałem zerwane wiązadła w obu kolanach po wypadku na nartach i wielu chętnych ortopedów do przeprowadzenia zabiegu , za oczywiście grube pieniądze.. Dr Solecki był jedynym lekarzem , który nie wspominał o operacji , a zajął się kolanami. Dziasiaj to już sześć lat , kolanka zdrowe , cały koszt leczenia to 300 zł !!! Poprzedni ortopeda wycenił mi w promocji zabieg na 17 tysięcy!!! ( taniej w pakiecie , bo dwa ) Większąść lekarzy od razu bierze się za krojenie bez potrzeby . Jeszcze raz dziękuję doktorze !
Arkadiusz Krasucki.

Fachowiec w każdym calu. Kompetentny, fachowiec od kolan, polecam . Bardzo mi pomógł.Dzięki niemu operacja nie była potrzebna.

Faktycznie lekarz zna się na rzeczy lecz niestety sporo się zmienił od 2011 roku..bardziej zależy mu na tym żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od chorego. Powiedział że zabieg może tylko zrobić prywatnie na ok 10 tys zł bo nie ma umowy z funduszem, natomiast pięlegniarki mówiły że szpital posiada normalny kontrakt z narodowym funduszem zdrowia. Ogólnie jak ktoś ma dużo pieniążków to polecam.

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii. "Fachowiec super", zna się na tym co robi. Moja żona miała problem z kolanem, a konkretnie z rzepką, wizyty u innych ortopedów w tym profesorów nic nie wnosiły, a wręcz przeciwnie było co raz to gorzej. Operacja, którą wykonał Pan Andrzej Solecki (HAUZERA) okazała się 100% trafną decyzją, dzięki której dzisiaj z kolanem nie ma żadnych problemów. Przesympatyczna obsługa począwszy od samej rejestracji poprzez wizyty, pobyt w szpitalu i dalsze konsultacje. Więcek takich lekarzy w Polsce, a problemy z służbą zdrowia będą mniejsze. Kto wydaje negatywną opinię o Panu Andrzeju Soleckim jest w wielkim błędzie i nie zna realiów w innych rejonach Polski.

Ze szczerego serca pragnę podziękować panu doktorowi Soleckiemu , za wszystko co dla mnie zrobił. Za tak duże zainteresowanie i przejęcie się stanem mojej nogi. Za to że mogę już lepiej chodzić. Byłam zaskoczona i wprost oczarowana jaką troską i opieką zostałam otoczona i która nadal trwa. Doktor Solecki jest bardzo dobrym człowiekiem, wyśmienitym i wybitnym lekarzem wykonującym swoją pracę z powołania. W dzisiejszym świecie trudno takiego lekarza spotkać, który jest tak oddany pacjentowi. Dziękuję Bogu za dar jakim doktora obdarzył i którym służy pacjentom. Życzę dużo błogosławieństwa Bożego w życiu zawodowym jak i prywatnym dr. Soleckiemu.

Bardzo konkretny człowiek, przez co czasem ma się problem z nadążeniem za tłumaczeniem choroby i leczenia. Ale w kwestii urazów kolana ciężko o lepszego specjalistę.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.Cudowny człowiek z wielkim sercem.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.Cudowny człowiek z wielkim sercem.

Wspaniały człowiek, super specjalista.Każdemu pomoże.

Wspaniały człowiek, super specjalista.Każdemu pomoże.

Wykonany zabieg nie przyniósł żadnej poprawy o koszt ponad 5000,00

Wykonany zabieg nie przyniósł żadnej poprawy o koszt ponad 5000,00