lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Dziękuję za solidną robotę, fachowość, dziękuję za możliwość powrotu do całkowitej sprawności. Wyrazy szacunku i sympatii. Jerzy Pietruczuk

Jerzy Pietruczuk

Bardzo kompetentny specjalista. Rzetelnie mnie zbadał i dokładnie wszystko wytłumaczył. Po wizycie u niego mam wreszcie jasność co do swojego stanu. Organizacja pracy w Szpitalu Św.Łukasza zrobiła na mnie duże wrażenie. Polecam!

W Listopadzie 2010 poddałem się zabiegowi operacji łękotki przyśrodkowej,zabieg wykonał p.Dr.Solecki pełna profeska. Przed zabiegiem zapytałem go jak zamierza naprawić moje kolano- pokazał na monitorze jak wygląda uszkodzenie,co i w jaki sposób go naprawi. _ Zrobił to w taki sposób że o dziwo wszystko zrozumiałem i zaufałem .Jego skromność i sposób bycia mnie ujeła. Operacja się udała z nogą wszystko W porządku.Mineło już trzy miesiące a ja dalej jestem pod wrażeniem tego Super-doktora Pozdrawiam p.Andrzeju i zdrowia zycze.

Przed zabiegiem zapytałem go jak zamierza naprawić moje kolano-
pokazał na monitorze jak wygląda uszkodzenie,co i w jaki sposób go naprawi.
Pozdrawiam p.Andrzeju i zdrowia zycze.

W połowie miesiąca listopada 2010 przeszedłem rekonstrukcję ACL kolana prawego u Pana Dr.n.med. Andrzeja Soleckiego. Pełen profesjonalizm, rzetelność, spokój, opanowanie co dla pacjenta jest najważniejsze. Brak bariery w kontakcie lekarz-pacjent. Opieka oraz obsluga w Klinice Św.Łukasza w Bielsku-Białej na najwyższym poziomie co jest w większości nieosiągalne przez publiczną służbę zdrowia. Wynik operacji bardzo dobry. Kolano stabilne, "pewne" a to dopiero niecałe trzy miesiące po zabiegu. Rewelacyjna rehabilitacja w Klinice. Wszystkim niezdecydowanym polecam rekonstrukcję ACL w Bielskiej Klinice u Pana Soleckiego oraz u jego doskonałych kolegów lekarzy z Kliniki. Wszystkim niezdecydowanym polecam dostępne również w internecie opracowania naukowe o nowoczesnych sposobach leczenia schorzeń ortopedycznych, których autorem jest Dr.n.med. Andrzej Solecki i jego kolega z kliniki Dr.n.med. Bogusław Sadlik. Jeszcze raz najwyższa ocena dla Pana Doktora i całej załogi kliniki. Serdecznie pozdrawiam. Wdzięczny pacjent Artur Kasperek.

Lekarz z powołania ta opinia mówi za siebie.

Lekarz z powołania ta opinia mówi za siebie.

Bardzo dobry lekarz, miałam u niego rekonstrukcję wiązadeł w kolanie, bardzo dobrze zrobione, równeiż bardzo dobra rehailitacja w tej klinice. Ceny są przyzwoite, za pieniądze, które biorą robią co mogę:) Bardzo szyko wróciłam do względnej sprawności nogi, na nrty już niestety boję się wrócić, ale chodzę po górach, pływam, jeżdże na rowerze itp

Dr Solecki przeszczepiał mi ACL. Szybko, fachowo, za uczciwe pieniądze. Polecam

Dr Solecki przeszczepiał mi ACL. Szybko, fachowo, za uczciwe pieniądze. Polecam

jestem po artroskopii kolana wykonana przez pana dr.nauk med.Andrzeja Soleckiego jestem bardzo zadowolona polecam tego specjaliste wszystkim warto dac prywatnie za wizyte

Witam. Na wstępie chcę napisać dlaczego przy pierwszym pytaniu zaznaczyłem "raczej tak". Jestem w pierwszym tygodniu po operacji rekonstrukcji więzadła tylnego i pobocznego kolana. Więc po zakończeniu rehabilitacji napiszę więcej. Dane mi było w ciągu tych 2 lat spotkać paru ortopedów o których krążyły legendy "najlepszy". Jednak dr n med Andrzej Solecki jest przede wszystkim człowiekiem. A nie jak to się niestety zdarza w przypadku wielu kolegów po fachu napuszonym bubkiem, który przyjmuje cię za kare z miną jak by miał nasrane w gaciach. To trzeba zobaczyć, żeby porównywać. Ja już wiem. Polecam

świetny lekarz,ale zobaczymy jak wyleczy moje kolano!Czekam już ponad rok na zabieg rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego kolana w klinice św Łukasza.Mam nadzieję że wszystko będzie ok !