lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobrze przeprowadzona operacja oraz dalsza opieka medyczna, wróćiłem w 100% do zdrowia oraz sprawności po rekontrukcji ACL.

Najlepszy ortopeda jakiego znam! Popieram opinie innych, którzy twierdzą, że Dr. Solecki jest lekarzem z powołania. Pełen profesjonalizm jaki niewątpliwie cechuje tego ortopedę, pozwolił mu na dostrzeżenie problemu w moim kolanie, którego dwóch poprzednich lekarzy nie zauważyło. Przeprowadził mnie wzorcowo przez cały proces od diagnozy, przez operację rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego (ACL) i pękniętej łąkotki, aż po okres kontrolny po operacji. Przez cały ten czas wykazał się dużym zaangażowaniem i troską o mój stan nawet po zabiegu. Jest świetnym specjalistą, słucha pacjenta, dokładnie analizuje wyniki badań, szczegółowo i zrozumiale tłumaczy. Wspaniały człowiek o wielkim sercu, szczerym uśmiechu i dużym poczuciu humoru :) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Atmosfera w Klinice św. Łukasza jest doskonała i cały personel bardzo profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki.
Z czystym sumieniem - POLECAM KAŻDEMU !!!
Wszystkiego co dobre Panie doktorze. :-)
Dziękuje za wszystko,
Natalia P.

Świetny specjalista i człowiek. Zdiagnozował i wykonał mi operację rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować i uprawiać sport - szkoda że nie trafiłem na Niego wcześniej.

Jestem po operacji kolna lewego u doktora Andrzeja Soleckiego, super gosc, wszystko poszlo dokladnie tak jak mowil jestem zadowolony polecam

Bardzo dobry lekarz, świetny człowiek, operacja którą przeprowadził pozwoliła wrócić do aktywnego życia a co ważniejsze trwać w aktywności bez dolegliwości. Polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan doktor jest miłym i życzliwym człowiekiem oraz naprawdę zna się na rzeczy. Lekarz z powołania, a idąc na operację wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Byliśmy z synem u Pana doktora parę dni temu. W ciągu trzech godziń przeszliśmy obydwoje przez konsultacje, badania, rentgeny, jeden MR oraz rozpoznania i wskazania lekarskie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu całego przedsięwzięcia od strony medycznej jak i organizacyjnej. Bardzo polecamy.

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Jako JEDYNY chirurg włożył choć trochę trudu by dowiedzieć się co mi jest i jak można mi pomóc. W ciągu roku zoperował mi dwa kolana. Teraz biegam, jeżdżę na rolkach i cieszę się życiem, bez zamartwiania się czy wrócę cało do domu.

Pan Docent to poza bardzo profesjonalnym lekarzem w każdym calu, posiada również ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli. Jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie zarówno przed w trakcie i po operacji. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam doktora jako wspaniałego lekarza, chirurga a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, miałam u niego operacje kolana 8 lat temu, kolano od tego czasu jest ok, chodzę po górach, na aerobik a nawet na piesze pielgrzymki powyżej 100 km