lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo rzeczowy lekarz. Świetnie zna się na swojej profesji.

Bardzo rzeczowy lekarz. Świetnie zna się na swojej profesji.

Dr Andrzej Solecki jest konkretnym i kompetentym lekarzem ( a przy tym bardzo przyjemnym człowiekiem). Na pewno zna się na swojej pracy. Miałam zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie i dużo przejść w związku z tym z innymi lekarzami. Dr Solecki od razu wszystko zdiagnozował jak trzeba, bez zbędnych badań, które inni wymagali a z których tak na prawdę nic nowego nie wynikało. Przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła. Wszystko przebiegło wzorcowo (i zabieg i rehabilitacja) i dziś - po roku od zabiegu- mogę się pochwalić pełną sprawnością stawu kolanowego. ...

Miałam zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie i dużo przejść w związku z tym z innymi lekarzami. Dr Solecki od razu wszystko zdiagnozował jak trzeba, bez zbędnych badań, które inni wymagali a z których tak na prawdę nic nowego nie wynikało. Przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła. Wszystko przebiegło wzorcowo (i zabieg i rehabilitacja) i dziś - po roku od zabiegu- mogę się pochwalić pełną sprawnością stawu kolanowego. Po kontuzji nie ma śladu.

Lekarz na wysokim poziomie i dużej kompetencji.Wzbudza bardzo duże zaufanie w gabinecie jak i na sali operacyjnej poprzez stały kontakt z pacjentem. Cechuje go bardzo duża dokładność w tym co robi.W kontakcie z pacjentem jest bardzo spokojny, opanowany i dokładnie tłumaczy problem pacjenta.Gdy występuje problem to szybko podejmuje decyzje w celu jego rozwiązania. Polecam też jego książkę "Twardy Chirurg". To krótka biografia cechująca jego życiowe ambicje i pasje.Świetny facet i dżentelmen.Pomimo, że nazywany jest chirurgiem twardym to środku dużo się mieści prawdziwego człowieka dlatego gorąco go polecam

Dr Andrzej Solecki to prawy człowiek. Wybitny i godny zaufania fachowiec. Opinię tę opieram na osobistym, wieloletnim kontakcie z mistrzostwem chirurgicznym dr n. med. Andrzeja Soleckiego. Z wyrazami wdzięczności i uznania. Pacjent Andrzej Szemraj.

Z wyrazami wdzięczności i uznania.
Pacjent Andrzej Szemraj.

Bardzo dobry fachowiec, po operacji zerwanych wiązadeł krzyżowych przednich bardzo szybko wróciłem do chodzenia o własnych siłach. Po pół roku od operacji mogłem rekreacyjnie uprawiać sport. Po 9 miesiącach noga wróciła do całkowitej sprawności bez żadnych odczuwalnych dolegliwości.

Wyśmienity lekarz, jedyny (a byłem wcześniej u 4 innych), który mnie naprawdę rzetelnie zbadał i postawił - jak się później okazało - trafną diagnozę, dzięki której uniknąłem rekonstrukcji wiązadła krzyżowego, które okazało się być jedynie naderwane. Gorąco polecam wszystkim.

Katastrofa , ale za to jaki miły i uprzejmy.

Katastrofa , ale za to jaki miły i uprzejmy.

Pan doktor to cudowny człowiek , genialny specjalista w dodatku zawsze oddany pacjentowi o każdej porze dnia i nocy . Miałem dwie operacje u Pana doktora i życzę każdemu być w rękach takiego świetnego fachowca .Bóg zapłać Panie doktorze .

Miałam artroskopie,rekonstrukcje więzadła krzyżowego w marcu 2011. Wszystko przebiegło pomyślnie.Jestem już po rehabilitacji czuję się super.

Pan dr Solecki to wysokiej klasy specjalista. Jestem po rekonstrukcji więzadła oraz naprawie łąkotki wykonanej w klinice św. Łukasza. Operacja wykonana przez dr Andrzeja Soleckiego. Nawet w trakcie operacji można było sobie miło pogawędzić. Naprawdę polecam. LEKARZ Z POWOŁANIA. Takich lekarzy życzę każdemu. Sama klinika również wysokiej jakości - nowa, obszerna z rezonansem.