lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Gdyby wszyscy Lekarze mieli taka wiedze, umiejetnosci i podejscie do pacjenta jak dr Solecki, to swiat medycyny zdobylby wkoncu wieksze zaufanie i uznanie wsrod nas-pacjentow. Doktor Solecki operowal moje kolano 3 tygodnie temu. Mialam calkowicie zerwane wiezadlo krzyzowe przednie. Zostalam zakwalifikowana do zabiegu po wnikliwym badaniu fizykalnym(juz na pierwszej wizycie) oraz ocenie obrazu rezonansu. Operacja przebiegla bez powiklan(metoda dwupeczkowa co u kobiet jest pozytywna rzadkoscia :-)) Na trzedzi dzien po zabiegu zostalam wypisana do domu. W tej chwili moje kolanko ma sie bardzo dobrze, dzis rozpoczelam rehabilitacje. Czy pszeszczep sie przyjmie?? mam nadzieje ze tak, ale z tym osadem trzeba jeszcze poczekac. Jestem jednak pewna i wierze w pelen profesjonalizm doktora Soleckiego i Jego przejecie sie dobrem pacjenta. To takze niezwykle sympatyczny Czlowiek, z poczuciem humoru, potrafi sie usmiechac :-)Dziekuje.

Bardzo porządny człowiek i bardzo kompetentny i uczciwy lekarz. Jestem po 2 rekonstrukcji ACL. Poprzednie kolano też operował dr Solecki i spisuje sie doskonale. Poleciłam już kilku znajomym są pod takim wrażeniem jak ja. Fachowiec.

za takie pieniadze moglem byc lepiej potraktowany

za takie pieniadze moglem byc lepiej potraktowany

Doktor Solecki robił mi rekonstrukcję ACL w zeszłym roku. W czasie przed operacją dokładnie, sprawnie i wnikliwie przeprowadził diagnozę a następnie wyjaśnił mi dokładnie co się stało, i w jaki sopsób trzeba to naprawić. Sam zabieg rekonstrukcji przebiegł w pełni profesjonalnie. Mogłem zapytać o to co widzę na monitorze. Rekonstrukcja ACL oprócz kunsztu lekarskiego wymaga też siły fizycznej, ale dla doktora to też nie problem. Przy każdym kontakcie widać, że jest to człowiek który czuje swój fach. W czasie wizyt kontrolnych doktor doradzał mi w sprawie kolejnych etapów aktywizaji kolana i rehabilitacji. Teraz, kolano jest w pełni funkcjonalne, nie boli, nie puchnie i trzyma mocno. Uprawiam sport, narty - rower. Tylko nie gram już w koszykówkę, ale to uraz psychiczny :)

Podsumowując, nie życzę nikomu urazów, ale jak coś się stanie, warto pojechać do doktora Soleckiego, nawet z drugiego końca Polski.

z kolanem tylko do DR SOLECKIEGO W KLINICE ŚW ŁUKASZA W BIELSKU-BIAŁEJ POLECAM zadowolony pacjent

Gdyby nie doktor Solecki, straciłbym wiarę w lekarzy. Jedyny kompetentny ortopeda, którego spotkałem. Rekonstruował mi ACL w kolanie już kilka ładnych lat temu, staw spisuje się wyśmienicie. Miałem liczne problemy kolanowe, spotkałem całe garście różnych lekarzy, ale tylko doktor Solecki potrafił dobrze zdiagnozować moje dolegliwości. I nawet nie potrzebował do tego żadnych wyników badań. Pivot shift test, test lachmana, i wszystko jasne. :) Ponadto to bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek. Zresztą jego oceny mówią same za siebie. :)

Doktor kompleksowo podchodzi do problemu,bardzo dokładnie tłumaczy metodę leczenia przez co wzbudza zaufanie. Bardzo konkretny i skuteczny. Polecam znajomym.

Polecam znajomym.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa. Po rekonstrukcji ACL szybki powrót do pełnej sprawności.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.
Po rekonstrukcji ACL szybki powrót do pełnej sprawności.

Pan doktor Andrzej Solecki z kliniki św. Łukasza w Bielsku-Białej jest osobą niezwykle życzliwą, przyjazną pacjentowi. Cierpliwie wysłuchuje dolegliwości związanych z chorobą i niezwykle wnikliwie diagnozuje stan pacjenta wzbudzając jego zaufanie. Nigdy nie szczędzi swojego czasu na rozmowę z pacjentem. Wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w skomplikowanych operacjach oraz dalszym leczeniu. Każda następna wizyta daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia efekty leczenia. Polecam każdemu choremu trafić pod opiekę pana doktora Andrzeja Soleckiego. Postawa pana doktora jest zgodna ze słowami wybitnego wychowawcy młodzieży, Janusza Korczaka: "Jestem nie po to, aby mnie ...

Polecam każdemu choremu trafić pod opiekę pana doktora Andrzeja Soleckiego.
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, to ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"
Z podziękowaniami za ogromny trud i serce
wdzięczna pacjentka z Częstochowy, Agnieszka Podwyszyńska-Wrona

Bardzo dobry lekarz, dobry diagnosta, wizyta miła i przyjemna, tłumaczy obrazowo w czym problem, szuka najlepszego rozwiązania. Z czystego serca polecam tego lekarza.