lekarz KAMIL GIBALEWICZ

Pod skrzydłami Pana Kamila czułem się zaopiekowany i fachowo leczony.Przywraca wiarę w ludzi i lekarzy. Dziękuję 👍

Pan doktor zasługuje na moją najwyższą ocenę w każdej kategorii. Udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Widzi w pacjencie człowieka, jest bardzo sympatyczny i wnosi pozytywną energię. Jego uśmiech jest jak plasterek na ranę. To doktor z powołania!

Pan Gibalewicz operował moją nogę po poważnym urazie ok. rok temu. Od tego czasu regularnie chodzę do niego na wizyty i nigdy nie był wobec mnie nieuprzejmy. Wszystko zawsze dokładnie tłumaczy, pokazuje na zdjęciach. Jest młody , ale myślę że ma dużą wiedzę. A co do humorów- kochani kto z Nas ich nie ma. Ortopedzi wykonują naprawdę ciężką pracę. Ten kto miał okazję być operowany "kostnie" wie ile lekarz potrzebuje siły. Do tego dochodzi praca na oddziale i jeszcze w poradni. Ode mnie - szacunek. Pozdrawiam.

Bardzo kompetentny lekarz. Wzorowe podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

PORAŻKA !! Przyjechałem na SOR w Bielsku-Białej z urazem łokcia (przeprost, rozerwana torebka stawowa, uszkodzone więzadło, płyny). W szoku zgiąłem rękę i sam niechcący nastawiłem. Po przybyciu na SOR Pan Kamil w ogóle nie chciał mnie wysłuchać i po wstępnym rozpoznaniu wysłał mnie UWAGA!! na RTG barku. Odmówiłem i kazałem sobie zrobić rtg łokcia co chyba zdenerwowało niekompetentnego lekarza bo odesłał mnie ze stłuczeniem łokcia. Mało tego skierował mnie do rejestracji do swojego gabinetu na kontrole za 4 miesiące (w skierowaniu napisał w ciągu 7 dni od zdarzenia). Może miał zły dzień ale gdybym zastosował się do jego zaleceń groziło by mi to kalectwem...

Dostałem się w ręce Pana Kamila na SOR w szpitalu w Bielsku-Białej i nie żałuję, zrobił wszystko co mógł wykonać po wykonanych badaniach (uraz, skręcenie kolana), mam nadzieję że poprowadzi mnie do samego końca leczenia. Co do powyższych komentarz że mało rozmowny to i może mało rozmowny lecz konkretny, bo to co pacjent powinien wiedzieć to jest wyjaśnione a jak ktoś chce sobie pogadać o pierdołach to niech idzie do baru. Lekarz może i młody ale młodzi jeszcze chcą i trzeba dać im szansę a ja daje szansę młodym lekarzom bo nie raz przejechałem się na starym niby doświadczonym.
Pozdrawiam Kordian

18.06.2017 Nie udzielił mi pomocy na SOR odsyłając do lekarza pierwszego kontaktu. Następnego dnia musiałam iść prywatnie do chirurga ortopedy zapłaciłam z badaniami i gipsem 350 zł . diagnoza - skrecenie stawu skokowego i złamanie kości sześciennej stopy. Czy tak musi być .....panie doktorze jest pan młody i już panu się nie chce ? przecież dyżury świąteczne na SOR są dobrze płatne a ja jestem ubezpieczona . Pozdrawiam Teresa Kubica

Pozdrawiam

Teresa Kubica

Szybko, konkretnie z jasnym objaśnieniem problemu. Kompleksowa pomoc i duża wiedza. Co do poprzednich opinii to jak ktoś pracował kiedyś z ludźmi - wie że łatwo nie jest. polecam!

Polecam tego lekarza , miły i kompetentny . Chętnie wyjaśnia i bardzo dokładnie przyczynę urazu . Dobrze ,że mamy takich lekarzy , którzy z takim zaangażowaniem wykonują swój zawód .

mi ten lekarz pomogl. moje zdanie o nim jest bardzo pozytywne. dokladnie zbadal mi kolano. trafnie postawil diagnoze oraz dokladnie wszystko wytlumaczyl. polecam

mi ten lekarz pomogl.