lekarz KAMIL GIBALEWICZ

Jak w opinii wyżej... Problem podobny Uraz kręgosłupa po upadku... żadnych oględzin oraz pełnego wywiadu z pacjentem. Okropna arogancja i buta ze strony lekarza . Nie znam kompetencji ale podejście do pacjentów tragicznie i na żenującym poziomie. Lekarze weterynarii z krajów 3-go świata lepiej obchodzą się z antylopami i innymi zwierzętami. Do tego bezczelność sięgająca granic absurdu. Unikać go jak ognia .

Jak w opinii wyżej... Problem podobny

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz z SOR w Bielsku Białej. Służy profesjonalną pomocą każdemu pacjentowi. Polecam każdemu Doktora Gibalewicza.

Lekarz przyjmuję na urazówce w szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.Nie przyjął mojej dziewczyny z bardzo dużym bólem barku po wcześniejszym urazie.Powiedział,żeby poszła do lekarza rodzinnego i poprosiła o skierowanie do ortopedy (choć sam jest ortopedą), ponadto oznajmił,że on nie może nic zrobić,na moją sugestię, aby zostało zrobione zdjęcie rentgenowskie stwierdził cytuję "i co?zdjęcie ją wyleczy?".Gdy poprosiłem by podał nazwisko powiedział cytuję "do widzenia". Oby jak najmniej takich pseudo lekarzy nas leczyło.