lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Super lekarz, byłam u niego kilka lat temu z wrastającym paznokciem którego leczyłam trzy lata bez skutku u innych lekarzy chirurgów, nic nie pomagało, pomimo kilku zabiegów wycinania paznokcia nadal wrastał. Dopiero kiedy trafiłam do doktora Janusza udało wyleczyć się palec całkowicie. Zabieg wykonał szybko, bezboleśnie, na wizytach kontrolnych zawsze dokładnie sprawdzał czy wszystko ok, przepisywał odpowiednie leki, maści, leczył do samego końca aż był pewien że paznokieć nie wrośnie znowu. Polecam doktora Wiesława Janusza w 100%!!! Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dobrego chirurga, miłego człowieka, dbającego o pacjentów, pomimo wizyt na NFZ.

Na doktora Janusza, trafilismy całkiem niedawno,ze złamaną rączką naszej małej córeczki....Zaczeliśmy od szpitala w Cieszynie, był to jednak poważny bład...Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, jak lek.Wiesław Janusz! Z czystym sumieniem polecam naprawdę tego lekarza. Super specialista, ponadto przemiły i sympatyczny człowiek! Pozdrawiam.

IDEALNY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

swietny lekarz od pierwszej wizyty wzbudzajacy zaufanie przed 3 laty naprawił moja pogruchotaną kośc piętową tak ze swobodnie teraz jezdze na nartach w miedzyczasie miałem skarecone kolano trafiłem do św. Łukasza i to był bład , tzreba było z powrotem wrócic do dr. Janusza

PIERWSZY RAZ MIAŁAM KONTAKT Z LEKARZEM OK. 14 LAT TEMU GDY CÓRKA ZŁAMAŁA RĘKĘ. TYLKO LEK. JANUSZOWI UDAŁO SIĘ JĄ POPRAWNIE POSKŁADAĆ PO KRZYWYM ZROŚNIĘCIU. OD PONAD PÓŁ ROKU LECZĘ SKRĘCENIE KOSTKI A W CHWILI OBECNEJ JESTEM PO ZABIEGU WYCIĘCIA CYSTY Z KOŚCI PIĘTY PRZEZ LEK. JANUSZA. WSPANIAŁY LEKARZ I CUDOWNY CZŁOWIEK. W TYCH MOICH CHOROBACH TO NAJLEPSZE CO MNIE SPOTKAŁO TO, TO ŻE LECZY MNIE WŁAŚNIE LEKARZ JANUSZ. JOLA.

Leczę się już u niego 7lat 5 operacji i teraz artroskopia.Cudowny człowiek i super lekarz nie zamieniłabym na innego.Polecam każdemu,pozdrawiam.

bardzo dobry i zyczliwy, przy wizycie odnosi sie wrażenie, ze rozmawia sie z bliską osobą

WSPANIALY LEKARZ JAK I CZLOWIEK. TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA .OBY NIE STAL SIE JUDYMEM .BO NIE PRZEROBI DZISIEJSZYCH POTRZEB PACJENTOW. KOSZT PRZYJECIA NIE ZALEZNY OD DOKTORA JEST ZA WYSOKI NA DLUZSZE LECZENIE. CO PRZY ORTOPEDI NIE JEST MOZLIWE.

Znakomity specjalista.....do tego przemiły człowiek, ciepły....delikatny.....idealny.

Miałem do czynienia z doktorem parę razy. Zaczeło się jeszcze w czasie jego pracy w izbie przyjęć na Sobieskiego. Za każdym razem, czy było to szycie czy też składanie ręki "obsługę" oceniam bardzo pozytywnie