Chirurg Stomatolog Drawsko Pomorskie

lek. dent. Monika Bogusz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Leczę się u Pani doktor od 2 lat, nigdy nie spotkałem się z żadną ignorancją, leczy się u Pani doktor również cała moja rodzina i nigdy nie słyszałem aby coś było nie tak, zawsze otrzymuję szczegółową informację o leczeniu oraz szczegółowy opis zabiegu, pełna kultura i profesjonalizm, uważam że poświęca na tłumaczenie bardzo dużo czasu wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor wszystkim. Uważam że jest godna polecenia. Jestem bardzo zdziwiony opinią sylart. Nie jestem tutaj od bronienia ale myślę że ktoś tu miał zły dzień i z pewnością to nie była Pani doktor.

Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

RTG, Stomatolog dziecięcy

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
78-500 Drawsko Pomorskie

Odłączył mojego syna od respiratora i powiedział mi przez telefon że wyliczył sobie czas w jakim dojadę do domu - by nie powiedzieć mi w czasie jazdy że mój syn nie żyje.Nigdy mu tego nie zapomnę.

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Drawsko Pomorskie