lekarz Przemysław Leyko

Chirurg ogólny

Na klinikę Pana Leyko trafiłam przypadkiem w internecie, jako, że mieszkam nie daleko postanowiłam się wybrać celem wykonania prostego zabiegu. Zanim jednak się wybrałam, sprawdziłam opinię w internecie, nie ma ich dużo ale znalazłam taką: http://www.gk24.pl/wiadomosci/drawsko-pomorskie/art/4442307,sad-nad-dyrektorem-szpitala-przemyslaw-leyko-oskarzony,id,t.html Wynika z niej, że lekarz prowadzący klinikę został oskarżony przez prokuratora o poniżanie ludzi i ich niesprawiedliwe traktowanie. Jako, że nie mieści mi się w głowie, że ktoś taki może pracować z ludźmi i ich leczyć, zadałam pytanie na facebooku kliniki czy to prawda. Pytanie zostało szybko usunięte bez wyjaśnień. Dla mnie sprawa oczywista, ...

Wynika z niej, że lekarz prowadzący klinikę został oskarżony przez prokuratora o poniżanie ludzi i ich niesprawiedliwe traktowanie. Jako, że nie mieści mi się w głowie, że ktoś taki może pracować z ludźmi i ich leczyć, zadałam pytanie na facebooku kliniki czy to prawda. Pytanie zostało szybko usunięte bez wyjaśnień. Dla mnie sprawa oczywista, omijam szerokim łukiem.