Lekarze Chirurg stomatolog Katowice

lekarz Jan Pasterczyk

Ułańska 11 lok. 142
Katowice

Fajny lekarz,który wyżywa się w szpitalu, bo w domu pomiata nim starsza od niego zrzędliwa żona!

dr n. med. Robert Król

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Byłam na wizycie u Pana prof. Roberta Króla. Jako lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Umie cierpliwie słuchać i odpowiadać na pytania. Jest spokojny i przystępny. Moim zdaniem jest prawdziwym lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jakub Ciosek

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Bardzo dobry doktor fachowy ze swojej dziedziny. Jednak w moim przypadku oraz doświadczeniu ze mną w moich oczach doktor ocenił moj przypadek według swoich przekonań ktore nie były trafne. Zalecenia stosowane w moją strone niekoniecznie były zgodne z moją przypadłością. Tłumacząc lekarzowi moja chorobę jak ja to czuje i widze lekarz nie chce wysłuchać mnie do konca wmawiając mi swoje przekonania. Nie umie sie pogododzic ze mna co do mojego ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Dorota Słomkowska

Damrota 6
40-022 Katowice

Bardzo dobra dentystka godna polecenia wszystkim pacjentom bojących się dentysty od niej wyjdziemy zadowoleni i uśmiechnięci. lecznie bezbolesne bez strachu. Ceny nie za wysokie za tą jakiość usług

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

lek. dent. Bogusław Wołoszyn

Protetyk, Stomatolog

Borówkowa 9/2
40-692 Katowice

Świetny lekarz, leczę sie u niego od lat i nidgy nie miała powodów do reklamacji,a plomb ci u mnie co niemiara:)

lekarz Wiesław Szwed

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Ciepły, ludzki, ze wspaniałym podejściem do pacjenta lekarz. Mimo, że byłam jego pacjentką parę lat temu - do tej pory dobrze wspominam pobyt w szpitalu kolejowym i troskę Pana doktora o pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marian Duraj

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Do Pana Doktor udałem się, kiedy to dwóch innych chirurgów odesłało mnie z kwitkiem i nie podjęło się jakiegokolwiek leczenia. Co więcej, wcześniej słyszałem, że jedyną szansą leczenia mnie byłby skomplikowany zabieg chirurgiczny pod całkowitą narkozą. Pan Doktor Duraj po 3 tygodniach chodzenia przeze mnie od Annasza do Kajfasza wreszcie postawił diagnozę i poddał mnie natychmiastowemu leczeniu - jeszcze tego samego dnia wykonał laserowy zabiegowi chirurgicznemu, który trwał KWADRANS, a ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Anna Pasieka

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Bardzo miła Pani Stomatolog bardzo fachowa pomoc i bez bólu .Polecam …………………………………..😊,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ………………
Opinia dodana przez: Arkadiusz

dr n. med. Piotr Drenda

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Świetny, kompetentny lekarz. Bardzo sprawny chirurg. Można mu zaufać jako lekarzowi. Zawsze grzeczny i uprzejmy, podchodzi z dużym szacunkiem do pacjenta. Polecam!

lek. dent. Bożena Muś-Hayatullah

Brynowska 38
40-585 Katowice

Z przyjemnością i pełnym przekonaniem mogę dać najwyższą ocenę. Leczę zęby u Pani doktor od wielu lat i nie zamieniłabym tego gabinetu na inny. Pani doktor wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i z wyczuciem. Boruje szybko, pewnie i bardzo precyzyjnie. Gabinet posiada wszystko co jest potrzebne by zabiegi były profesjonalne a efekty leczenia długotrwałe. Nie miałam dotąd żadnej potrzeby reklamacji, plomby wytrzymują wiele lat. Ceny bardzo przyzwoite a część zabiegów wykonywana ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Katowice

Doskonały specjalista..Polecam mądrym pacjentom, gotowym wyzdrowieć. Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. To rzadko się obecnie zdarza. Zmiana diety może być prostym remedium na uciążliwe schorzenia. Od lat cierpiałam na choroby żylne kończyn dolnych, miałam niedomykające się zastawki, notorycznie puchly mi nogi, bardzo bolały. Byłam gotowa na bolesne kosztowne zabiegi, a P. Doktor wyleczyl mnie w 3miesiace. Wystarczyło zmienić dietę. Od ponad 4 lat choroba nie ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

Grzegorz Borowiec

Armii Krajowej 293 lok. 1
40-750 Katowice

Doktor Borowiec to najlepszy fachowiec w Katowicach. Nigdy nie spotkałam się z tak miłym i kompetentnym stomatologiem. Jego wiedza jest niesamowita, a i podejście do pacjenta również. Pełny profesjonalizm i perfekcja. Mogę polecić tego stomatologa każdemu komu zależy na zdrowych i pięknych żabkach.

lekarz Jerzy Ataman

Sokolska 78
Katowice

Jerzy Ataman ; lekarz - doktor - chirurg. B.dobry chirurg ! niestety , taka jest prawda ; sam sprawdziłem...na sobie.Kiedyś...może to było z 14- 15 lat temu.... Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był ! Usunął - wyciąg dość duże dziadostwo mi , które mnie uwierało...., b.dokuczało jak siedziałem na brzuchu. Skąd to było..? Pan Bóg raczy wiedzieć...(parę ładnych lat !). Chyba już nie pracuje w Katowicach ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Aleksander Sowula

Sokolska 78
Katowice

Miałam zaszczyt spotkania z Panem doktorem Sowula , i to było na nfz , bardzo miły i rzeczowy lekarz , miałam zabieg usunięcia tłuszczaka z czoła , Pan doktor zrobił to bardzo ładnie , a bałam sie że bedzie duża blizna , jestem bardzo szczęśliwa że miałam tą przyjemność. Polecam wszystkim Pana Doktora
Opinia dodana przez: IRENA

dr n. med. Bożena Zapatka

Chirurg dziecięcy, Urolog

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: matylda

lek. dent. Halina Ochudło

Protetyk, Stomatolog

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Fachowość i troska o pacjenta. PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu! Lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu uzywajacy nowoczesnych rozwiazan wspolczesnej stomatologii .Cierpliwie wsluchujacy sie w problem pacjenta,ktory skutecznie eliminuje indywidualnym planem leczenia ustalonym z pacjentem majac na celu jego mozliwosci finasowe,czasowe a takze wyobrazenie na temat efektu koncowego ktory jak w moim przypadku przerosl moje najsmielsze oczekiwania.Zęby są zdrowe i przepiekne.Serdecznie polecam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: ANNA ZIOŁO
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Rafał Boczej

lek. med. Rafał Boczej

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Bardzo dobry lekarz, wrażliwy człowiek profesjonalne podejście do pacjenta znakomity chirurg.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

Danuta Boruch-Szwedko

Stomatolog, Ortodonta

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

lekarz Ryszard Dyndul

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w Chorzowskim ZUS, przyznał mi rentę na trzy lata, to raczej jest fajnym lekarzem :)
Opinia dodana przez: Adam