Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Magdalena Stawarz-Janeczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Bardzo dobra dentystka. Zna się na tym co robi i wkłada w to serce, leczy gruntownie a nie jak niektórzy na "odwal się" i nie trzeba po niej poprawiać u kogoś innego. Poza tym ogromnie sympatyczna.
Opinia dodana przez: Kasper

lek. dent. Marek Warmuz

ulica Dunin-Wąsowicza 8/4
30-112 Kraków

swietny lekarz , doskonały fachowiec. Jasno i zrozumiale tłumaczy co jest do zrobienia, ile to ma kosztować i jak długo ma trwać określony zabieg. Polecam
Opinia dodana przez: szymon

lek. dent. Karol Zimmer

ul. Bieżanowska 88
30-826 Kraków

Świetny chirurg stomatologiczny ! Miałam usuwane 3 ósemki zatrzymane, zabiegi odbyły się bez żadnych komplikacji. Ból zniknął bardzo szybko !

lek. dent. Katarzyna Bańdur

Dobry Stomatolog
Kościuszkowskie 3
Kraków

Doskonały lekarz- stomatolog.Dla mnie osobiście kilkadziesiąt min spędzone na fotelu dentystycznym w gabinecie pani doktor było najmilszym czasem jaki spędziłem w gabinetach lekarskich mimo że zabieg usunięcia zęba nie był zabiegiem prostym .
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Mieczysława Trystuła

ul. Pawła Włodkowica 2/47
31-452 Kraków

LEKARZ O WIELKIEJ WIEDZY ,EMPATJII PROFESJONALISTA W SWOIM FACHU, JESLI MIALAM JAKIKOLWIEK PROBLEM , ZOSTAL ON ROZWIAZANY NA 100 % CUDOWNY OSOBA . IWONA RYS-JASTRZEBSKA tel 790-346-966
Opinia dodana przez: Iwona

Renata Marona

Gabinet Lekarski
31-133 Kraków

KOMPETENTNA,CIERPLIWA,DOSKONAŁA ZWLASZCZA DLA DZIECI I PANÓW,DO PROBLEMU PODCHODZI KOMPLEKSOWO,LECZ NIE TYLKO SKUTKI ALE SZUKA PRZYCZYNY ,SPRAWDZIŁAM I POLECAM
Opinia dodana przez: SYLWIA

lek. dent. Renata Rojek-Wiecha

os. Urocze 2
31-954 Kraków

Polecam panią stomatolog może nie wymieniała mieniała mi całej szczęki ale bezboleśnie przeszliśmy przez moje wymagania ;) ogólnie wyjątkowo sympatyczna pani doktor ;D

lekarz Marian Ciążyński

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Polecam. Bardzo dobry człowiek i lekarz. Kompetentny i życzliwy. Zabiegi przeprowadzone są fachowo. Udziela wszystkich niezbędnych wskazówek jak ma przebiegać rekonwalescencja. Życzę wszystkiego dobrego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Paulina Piechówka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Przez Panią Paulinę zrozumiałem w końcu ludzi którzy twierdzili, że stomatolog to nic wielkiego. Byłem u pani po raz kolejny i rzeczywiście gdyby taka wizyty spotkały mnie wcześniej, to do dentysty chodziłbym z przyjemnością, a nie na jakiś kolejny koszmar. Wizyty u Pani Pauliny uświadomiły mnie w jaki sposób wygląda profesjonalne leczenie stomatologiczne. Wyszedłem z poczuciem, że wiem co i jak w buzi słychać, znieczulenie bezbolesne, doszlifowanie na końcu idealne.
Opinia dodana przez: Mateusz
Bardzo polecam Panią doktor. Ma super podejście do dzieci, wszystko tlumaczy,pokazuje co do czego służy, nie spieszy się. Moje córka 3l. Sama siadła na fotelu dentystycznym i odrazu otwarła buźkę. Z uśmiechem współpracowała z Panią doktor. 8l panikara tez jest bardzo zadowolona z wizyty. Dziewczyny nie mogą doczekać się kolejnej wizyty 😊
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Barbara Konturek

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Nie miałem jeszcze do czynienia z tak profesjonalnym lekarzem dobry specjalista, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko w zrozumiały dla człowieka sposób. Wcześniej leczyłem się u różnych stomatologów i żaden nie miał takiego podejścia do pacjenta jak pani doktor. Cała moja rodzina i znajomi korzystają z usług pani doktor i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
Opinia dodana przez: darek

lek. dent. Karolina Kościółek

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "KOWDENT"
al. Adolfa Dygasińskiego 2D
31-050 Kraków

Pani Doktor Karolina jest świetnym stomatologiem ze wspaniałym podejściem zarówno do najmłodszych pacjentów, jak i tych nieco starszych. Świetna technika pracy, wyjątkowa delikatność i dużo uśmiechu. Nasz dwuletni synek już nie może doczekać się kolejnej wizyty u pani Doktor. Szczerze polecamy.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Krzysztof Grzymała-Lubański

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz.Miły i uprzejmy zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy.Poznałem go w 1995 roku . Serdecznie pozdrawiam Pana Ryszard Ziobrowski

lek. dent. Grzegorz Krępa

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Maciej Rączkiewicz

ul. Cystersów 16
Kraków

Z całego serca polecam pana Rączkiewicza. Wczoraj wyrywałam 2 ósemki. Przed zabiegiem trzęsłam się jak osika a tu okazało się, że ból brzucha wywołany stresem był większy niż przez cały zabieg. Może te zęby mądrości były "łatwe" w usunięciu (chociaż które usunięcie zębów jest łatwe a co dopiero ósemki) ale wszystko (razem z czekaniem na działanie znieczulenia) trwało nie więcej niż 20 minut, i nic nie bolało. Siedziałam i myślałam, ...
Opinia dodana przez: Diana

lek. stom. Anna Król

NZOZ "Opieka Pielęgniarska"
os.2 Pułku Lotniczego 22
31-867 Kraków

Pierwszy raz wybrałam się do tego gabinetu bo jako jeden z nielicznych miał rentgen cyfrowy. Tutaj też w końcu robiłem kanałowe i tak już zostało bo teraz biegam tam z każdymi ubytkami. Pani Anna Król jest dobrym stomatologiem i to poczułem już w sumie przy pierwszej wizycie kiedy na szczęście nie było żadnego bólu. Jeżeli jest taka potrzeba proponuje znieczulenie i ja się już w sumie o nic nie muszę ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Krzysztof Gąsiorowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Luxmed Stomatologia
Wadowicka 7
Kraków

Bardzo sympatyczny lekarz spotkany w Lux Med-zie. Kompetentny, wszystko sprawdza i tłumaczy zanim przystąpi do "ataku" na ząb. Ale jest to lekarz, którego nie poleciłabym na wizytę z dzieckiem (zwłaszcza trochę przestraszonym), bo być może z braku doświadczenia, tego łagodnego podejścia do dzieci panu doktorowi brakuje. Mówiąc do dziecka hasłami jak do dorosłego nie odniesiemy zamierzonego efektu (dziecko boi się bardziej). A opinia, że żel znieczulający i tak nie działa, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Rafał Cygan

Złotniki 153
Kraków

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz, profesjonalista doskonały chirurg. Zawsze skonsultuje, konkret, kawa na ławę z podejściem do każdego pacjenta. Dla mnie anioł. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Beata