Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

lek. dent. Elżbieta Wojtanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Dr.Wojtanowska to godny polecenia stomatolog, uprzejma , profesjonalna , punktualna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Krzysztof Harpula

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z ...
Opinia dodana przez: HONZA
                                       dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001 Kraków

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów ...
Opinia dodana przez: Anna P.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Syn ma problemy z żylakami powrózka nasiennego.Mielismy różne wątpliwości i pytania związane z koniecznością operacji.Pan doktor telefonicznie nas wysłuchał i udzielił porady, polecił dobrego chirurga.Jestesmy mu wdzięczni,bo wykazał zrozumienie dla naszych etycznych dylematów (badanie nasienia).Polecamy gorąco doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Roman Kuśnierczyk

Chirurg naczyniowy

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Nie lubię gloryfikować lekarzy bo także popełniają błędy ale w przypadku Pana dr Romana Kuśnierczyka mogę powiedzieć tylko jedno Wirtuoz chirurgii przez duże W. Poza tym bardzo przystępny sposób bycia w kontakcie z pacjentem.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jakub Zasada

dr n. med. Jakub Zasada

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.
                                       dr n. med. Tomasz Myrdko

dr n. med. Tomasz Myrdko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan z Gorlic
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
Doskonały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Do tego miły i uprzejmy. Polecam każdemu, kto pyta mnie o radę :-)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

Chirurg onkolog

31-271 Kraków

W imieniu moim i mojego taty ( Mieczysława ), chciała łam bardzo podziękować za opiekę i udaną operację . Pan Profesor już po raz drugi wykonał udany zabieg ratujący przed nowotworem i jego przeżutymi . Wykazując się perfekcjonizmem i empatią.Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
                                       lek. dent. Tomasz Bobek

lek. dent. Tomasz Bobek

Implantis Dental Clinic
Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/U5
31-534 Kraków

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

U doktora Pabiańczyka powiększałam piersi w SCM clinic. Zdecydowałam się na niego ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Efekt w 100% mnie zadowala, piersi są jędrne, równe no i podstawa widocznie większe. Czas po zabiegu był praktycznie bezbolesny, to miłe zaskoczenie, bo chyba bólu bałam się najbardziej. O samym lekarzu powiem jeszcze, że jest bardzo profesjonalny, jasno tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola
                                       lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1
30-048 Kraków

Jestem pacjentką doktora, podobnie jak mój mąż i dzieci. Za każdym razem wychodzimy z gabinetu usatysfakcjonowani z racji na szybkie i fachowe rozwiązanie problemu. Lekarz Zemowski podchodzi bardzo poważnie do pacjentów, nie ma opóźnień, nie ma marnowania czasu, nie trzeba też wiele dopytywać bo doktor sam wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam
Opinia dodana przez: beata
                                       dr n. med. Robert Wilk

dr n. med. Robert Wilk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Wspaniały lekarz-profesjonalny, zaangażowany. Przeprowadzał operację naszego synka - pomimo, że operacja była robiona na NFZ, z chęcią nam wszystko wyjaśnił, dał prywatny numer; wyjaśnił, na czym będzie polegał zabieg i jak postępować potem-nie zmuszał nas do odbycia wcześniej kilku prywatnych wizyt. Czułam, że oddaję synka w dobre ręce. Jeszcze po zabiegu z chęcią udzielił nam rady i rozwiał nasze wątpliwości. Nie umiem ocenić jakości przeprowadzonej operacji, ale synek czuje się ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com