dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Kierownik Medyczny MAGNADENT, wykładowca polski i zagraniczny oraz twórca autorskiego systemu mikro narzędzi operacyjnych przeznaczonych do usuwania złamanych fragmentów instrumentów endodontycznych z kanałów korzeniowych (ERS – Endo Removal System by Dr K.Gończowski® - Aesculap-Chifa). Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym („kanałowym”) . Jego szczególną pasją zawodową jest poznawanie i wdrażanie nowych metod ograniczania bólu i stresu związanego z leczeniem stomatologicznym. Od ponad 15 lat prowadzi wykłady oraz szkolenia praktyczne dla lekarzy dentystów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej) z zakresu endodoncji, komfortowych i efektywnych znieczuleń miejscowych oraz sedacji w stomatologii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez 7 lat pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ (Zakład Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej i Stomatologii Zintegrowanej, Pracownia Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji). W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech: Uniwersytet w Kolonii oraz Uniwersytet w Monachium. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), ERC (European Resuscitation Council), SAAD (Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe, między innymi dwukrotnie CED Travel Stipend (IADR) oraz Espertise Talent Award Europe for Young Scientists.

Świetny endodonta! Walczy o każdego zęba. Bezboleśnie, bezpiecznie i szybko. Wizyta w Magnadent to przyjemność :)

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów mojego zęba złamanego wiertła dentystycznego. Pan doktor jest również bardzo sympatyczny i zawsze z cierpliwością tłumaczy na czym będzie polegało leczenie.
Polecam pana doktora każdemu pacjentowi.

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią nt dr'a Gończowskiego. MOgę potwierdzić wysoką jakość usług, przyjemny charakter i doskonałe warunki prowadzenia zabiegu. Moja żona także potwierdza i oboje jestesmy zgodni, że ten lekarz jest profesjonalistą. Polecamy

Doktora Gończowskiego polecam wszystkim moim klinetom - prowadzę salon kosmetyczny :) ale takze znajomym i rodzinie. kilku z nich też było na wizycie u tego specjalisty i sami potwierdzają - naprawdę rzetelny lekarz - leczenie przeprowadzane bardzo sprawnie i bezboleśnie. polecam

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się okazało stan moich zębów nie był zadowalający. Ten lekarz jednak uratował wszystkie moje zęby, choć konieczne było kanałowe... tak czy inaczej, chciałbym polecić dr'a gończowskiego jako fachowca w swojej branży - bardzo uczciwy i przyjazny lekarz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu moje zęby są nadal na swoim miejscu i jestem bardzo zadowolony z tego powodu! Do tego gabinetu zaprowadziła mnie mama, która chyba najbardziej dba o moje zęby. Zabieg nie był długi, a efekt jest doskonały - temu lekarzowi udało się uratować moją '4'. Jestem na tak!

Rzetelnie, fachowo, z dużą dozą cierpliwości i ogromna wiedzą. Zawsze dokładnie i bez reklamacji. Uratowałam zęby, które według innych stomatolgów nadawały się już tylko do wyrwania - niestety. Postanowiłem o nie jednak walczyć i w tej walce pomógł mi znakomity lekarz. Dr'a Gończowskiego poleciła mi ciocia, za co ogromnie jej dziekuje. Póki co nie mam żadnych ubytków, a zęby trzymają się już kolejny rok!

Ja także potwierdzam w stu procentach pozytywne opinie o lekarzu Krzysztofie Gończowskim. To naprawdę świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. W pełni ufam doktorowi - chodzę już do pana doktora od kilku lat i każda wizyta była przeprowadzona doskonale.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałem na swojej trudnej drodze dentystycznej. Profesjonalizm w podejściu do klienta i ogromna wiedza. Znakomicie, pięknie wyposażony gabinet. Miła atmosfera i uprzejmość lekarza zachęca do powrotów. To pierwszy lekarz stomatolog, którego przestałem się bać. Jesli chodzi owyrywanie zębów, u dr'a Gończowskiego nie ma czego się bać