dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Kierownik Medyczny MAGNADENT, wykładowca polski i zagraniczny oraz twórca autorskiego systemu mikro narzędzi operacyjnych przeznaczonych do usuwania złamanych fragmentów instrumentów endodontycznych z kanałów korzeniowych (ERS – Endo Removal System by Dr K.Gończowski® - Aesculap-Chifa). Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym („kanałowym”) . Jego szczególną pasją zawodową jest poznawanie i wdrażanie nowych metod ograniczania bólu i stresu związanego z leczeniem stomatologicznym. Od ponad 15 lat prowadzi wykłady oraz szkolenia praktyczne dla lekarzy dentystów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej) z zakresu endodoncji, komfortowych i efektywnych znieczuleń miejscowych oraz sedacji w stomatologii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez 7 lat pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ (Zakład Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej i Stomatologii Zintegrowanej, Pracownia Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji). W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech: Uniwersytet w Kolonii oraz Uniwersytet w Monachium. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), ERC (European Resuscitation Council), SAAD (Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe, między innymi dwukrotnie CED Travel Stipend (IADR) oraz Espertise Talent Award Europe for Young Scientists.

dr Gończowski nie ma sobie równych - przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą. polecam polecam i jeszcze raz polecam. Przede wszystkim robi wszystko dla dobra pacjenta, a nie z najwieksza korzyścią dla siebie. Ceny odpowiednie jak za usługi dentystyczne na wysokim poziomie.

Uratował mi zęba, który podobno już 'spisany był na straty..." za co jestem bardzo wdzięczny. Super lekarz, odpowiedzialny, rzetelny, miły i uprzejmy. i co najwazniejsze - SKUTECZNY. Polecam

polecam, fachowiec i co najważniejsze skuteczny. Po wizycie u mojej poprzedniej pani doktor pozostało mi nieprzyjemne uczucie bólu zębów przy zagryzaniu. Mimo kilku wizyt u niej, nie poradziła sobie z problemem. Dokor Gończowski zdiagnozowal problem - okazalo się że zostalo nałożone zbbyt mało wypełnienia, co podrażniało nerwy przy zagryzaniu zębów. Teraz mogę jeść juz wszystkie twarde potrawy i swobodnie gryźć.

gorąco polecam wszystkim! byłem na meczu i niestety tak się złożyło, że oberwałem i straciłem jedynkę... Pan doktor wszystko powiedział, co i jak, założyliśmy implancik i wszystko gra polecam świetny dentysta!

polecam świetny dentysta!

Gorąco polecam. Miałam zrobione 2 plomby na szóstce i piątce. Bezproblemowo, miło, bezstresowo, ze znieczuleniem, na spokojnie :)

Wspaniały stomatolog.Najwyższy poziom usług.Wysoka kultura osobista.Odpowiedzialny i odpowiedni stosunek do pacjenta

Byłam już na ponad 5 wizytach i jestem bardzo zadowolona, wszystko zawsze jest robione profesjonalnie, ze znieczuleniem i bez żadnych problemów. Mam strasznie wrażliwe zęby i często łapie próchnicę, więc byłam już u kilku dentystów i jak sobie porównuje, to dr Gończowski jest chyba najlepszym, bo ani nie płaci się kupy pieniędzy, ceny są w miarę przystępne i nie ma traktowania pacjenta jak prywatnego portfela, z którego można ciągnąć kasę! Naprawdę polecam, warto odwiedzić!

Naprawdę polecam, warto odwiedzić!

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich stomatologów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Najwyższa jakość usług. Cena poszczególnych usług może nie jest niska, ale biorąc pod uwagę dobrze i trwale wyleczone zęby - w finalnym rozliczeniu jest opłacalna. Mariusz Krupa

Gorąco polecam, bo było naprawdę profesjonalnie. Warte swoich pieniędzy, a na zdrowie nie wolno żałować :)

Ja też polecam, wybielałam u nich ząbki kilka razy i Panie z recepcji już mnie witają z uśmiechem :):) A jak na Kraków to nie aż tak drogo na takie warunki :)