Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

dr n. med. Danuta Fijał

Gabinet Stomatologiczny Dentica
31-103 Kraków

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat - dzięki Niej moje bardzo słabe zęby trzymają się na miejscu. Wielokrotnie wysyłałam do Niej znajomych - każdy, bez wyjątku został Jej pacjentem na stałe. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia

Michał Pasiński

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

U Pana doktora usuwałam przebarwienia za pomocą lasera Fotona w SCM estetic. Wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Po 2 zabiegach po przebarwieniach praktycznie nie ma śladu:) Śmiało mogę powiedzieć, dobra robota doktorze :)
Opinia dodana przez: Pola

lek. dent. Bogdan Pułyk

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. NZOZ "Galeria Krakowska"
ulica Pawia 5
31-154 Kraków

Super profesjonalista! Ekstra podejście do pacjenta. Zawsze wszystko tłumaczy i opowiada co robi, chętnie by się pogadało, ale ciężko z ssakiem w ustach ;) Oprócz leczenia, wstawił mi piękna koronę!! Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Waldemar Wiecha

Gabinet Stomatologiczny
Kraków

Korzystam z usług Pana Doktora od ponad 10 lat...Pan Doktor Waldemar Wiecha to najwspanialszy lekarz stomatolog jakiego poznałam w swoim życiu...pełen profesjonalizm i życzliwe, dobre serce Pana Doktora jest godne największego polecenia....Dziękuję Panie Doktorze...za ratowanie moich słabych i chorych zębów, za każdą wizytę pełną życzliwości i poświęcenia....dziękuję za wszystko....Najlepszy lekarz w rankingu lekarzy stomatologów...pełen profesjonalizm i doświadczenie i wspaniałe podejście do pacjenta....Wizyty bardzo tanie, wspaniała atmosfera, pełne zaufanie do Pana ...
Opinia dodana przez: Renata Błaszczak

lek. dent. Dagmara Bujok

Wójtowska 3 lok. 30
30-020 Kraków

Zwykle nie piszę opinii dobrych ani złych, ale w tym przypadku zrobię wyjatek, ponieważ Pani Dagmara jest pierwszą dentystką, która wyprowadziła mi wiele zębów z trudnych sytuacji. Każdy ząb dla Pani Doktor jest cenny, ratuje jeśli tylko można. Jest kompetentna, rzeczowa i logicznie wyjaśnia każdą sytuacje. Chodzę do Pani Dagmary od kilku lat i nigdy nie czułam dyskomfortu braku wiedzy, uważności i pełnej rzeczowej informacji. Ostatnio usuwałam implant w innej ...
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Marcin Dyląg

Turystyczna 6/23
31-213 Kraków

Pan doktor uporał się z zatrzymanym zębem bardzo sprawnie - przede wszystkim zabieg był kompletnie bezbolesny. Wszystko trwało może 15 minut. Żadnych komplikacji, rana zagoiła się i nie ma śladu po problematycznym zębie. Towarzyszył mi duży stres przed zabiegiem, jednak okazał się on zupełnie niepotrzebny. Polecam Pana doktora w 100%, to świetny fachowiec
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcelina Blak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12
31-261 Kraków

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam! Zdecydowanie polecam. Wszystko na TAK, bardzo miła i cierpliwa Pani doktor, bardzo staranna, wspaniała!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jakub Łomnicki

szpital Żeromskiego
Kraków

dr Łomnicki przyjmuje również w szpitalu i przychodni CenterMed na Łazacha, obok pogotowia. Syn miał operowaną przepuklinę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz i fajny, sympatyczny człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Justyna Pierścińska

ulica Wspólna 13A
30-654 Kraków

Pani Justyna jest genialna dla dzieci. Rzadko mam ochotę kogoś zareklamować, właściwie nigdy nie miałam przekonania, że naprawdę mogę ręczyć. Idealny stomatolog na pierwszą wizytę dla dziecka. Zakłada pakt z małym pacjentem i świetnie rozpoznaje, kiedy należy być fair i przestać borować. Powinna sama założyć praktykę dla dzieci. Moja córka chce chodzić do dentysty!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Joanna Pachońska-Ombach

NZOZ Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dentima
Balicka 12A/B2
30-149 Kraków

Pani doktor Joanna Pachońska - Ombach to wspaniała dentystka o ogromnej wiedzy, niezwykłych umiejętnościach i prawdziwym stomatologicznym talencie - potrafi sobie poradzić z najbardziej trudnymi przypadkami, jakby nie było dla niej rzeczy niemożliwych. Każdy zabieg u Pani Doktor to dokładnie przemyślana metoda leczenia, indywidualna strategia, która w połączeniu ze starannością i precyzją przynosi zawsze wspaniałe i długotrwałe rezultaty. Jestem pełna podziwu dla Pani doktor - dla jej pracy i doświadczenia, ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg naczyniowy

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

lekarz Jacek Sumara

DentalPark
Rożańskiego 52
Kraków

Bardzo dobry specjalista. Chodzimy do kliniki Dental Park z mężem od blisko roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Zarówno leczenie jak i kosmetyka zębów. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Joanna
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Pana doktora:) Pan Gala świetnie wykonuje swoje obowiązki i ma znakomite podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: zuzagora

lekarz Ewa Lisowska adamczyk

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie
Basztowa 4/3
Kraków

Pani Doktor jest super: profesjonalna, empatyczna, wyrozumiała. Poświęca czas pacjentowi, dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Do tego merytoryczna i sympatyczna. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Joanna Chomycz

Wojewódzki Ośrodek Leczenia Nerwic
Lenartowicza 14
31-138 Kraków

Zawsze uśmiechnięty, super podejście do pacjenta. Jesli ktoś sie boi chodzić do dentysty to polecam (na pewno zmieni zdanie)

lek. dent. Michał Goliński

Stomatolog, Protetyk

Villa Dentica
Bronowicka 19/lu9
Kraków

Pan doktor jest bardzo dokładny, wszystko tłumaczy, godny zaufania. Ma również dobre podejście do dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

Ewa Maciejasz

M.Dent
31-236 Kraków

Pani Doktor, miła, ale kompetentna, tłumaczy co robi w danym momencie. Nie naciąga, ceny bardzo dobre. Polecam. Byłam pierwszy raz, wcześniej chodził tylko mąż.
Opinia dodana przez: Magdalena

Anna Zalewska

Ortodonta, Stomatolog

św. Benedykta 10
30-536 Kraków

Takich lekarzy jak Dr Anna Zalewska nie spotyka sie czesto! Specjalistka w swoim fachu a przed wszystkim wspanialy i bezinteresowny czlowiek! Bardzo dziekuje za pomoc !
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Wiesław Pędziwiatr

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca. Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital. Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Iwona Reguła

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Malarze Uśmiechu
ul. Jana Szwai 16/LU2
30-383 Kraków

Bardzo profesjonalna Pani doktor, zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i konkretna a co najważniejsze konkurencyjna jeśli chodzi o ceny. Bardzo polecam Panią doktor małym pacjentom. Ja jestem bardzo zadowolona, Pani doktor leczyła wiele moich zębów i do żadnego z nich nie mam zastrzeżeń. Jednym słowem dentysta z dużym doświadczeniem a do tego miły i kompetentny. Polecam.