Chirurg Stomatolog Kraków

lek. stom. Maciej Opach

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

wizyta już od 100
Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.
Kraków Chirurg stomatolog lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Chirurg stomatolog lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

wizyta już od 100
Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą ...
Opinia dodana przez: Ewa
Kraków Chirurg stomatolog lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

wizyta już od 100
Pani Doktor to super implantolog! Bez stresu, bólu mam już znowu " kompletny" uśmiech.
Bezproblemowo się wgoiło wszystko.
Po co się bać? Tylko dr Ola jest na obawy przed implantami.Lekarz z powołania, już trzecie pokolenie!
Widać ma to w genach.
Kraków Chirurg stomatolog lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

dr n. med. Iwona Malarz

Gabinet Chirurg stomatolog dr n. med. Iwona Malarz
Wolska 1

Kompetencje, zaangażowanie i uczciwość na najwyższym poziomie. Wysposażenie gabientu łącznie z rentgenem. Niestety czasami długie kolejki ale wieloletnich pacjencentów w kryzysowych sytuacjach jakoś udaje się upchnąć nawet w bardzo napięty grafik. Walka o każdego zęba jakby był ostatnim albo wręcz własnym pani stomatolog (i to pomimo specjalności chirurg). Szczerze polecam.

Paweł Szczurowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Kluczborska 31/56
Kraków

FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś ...
Opinia dodana przez: Maria
Kraków Chirurg stomatolog lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. dent. Ewa Sojan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ginekologii i Położnictwa GEMELLI
os.Jagiellońskie 1

Bardzo trudno ocenić pracę lekarza, zwłaszcza, gdy nie posiada się wiedzy medycznej. Trudno też o obiektywizm pacjenta, który siedzi na fotelu dentystycznym (czytaj skazańca). Dodatkowo, powiedzmy sobie szczerze, proces leczenia zębów to tak naprawdę hamowanie i tak nieuniknionej katastrofy. Dlatego, moim zdaniem, ocena lekarza to tak naprawdę subiektywna ocena wszystkiego, co nam towarzyszy w tym procesie.
Rejestracja: Zarejestrować się można telefonicznie jak i osobiście w godzinach pracy gabinetu. Fajnie, że ...

dr Tomasz Nowak

ulica Radzikowskiego 19/6

Bardzo rzetelny lekarz w swoim podejsciu do pacjenta. Byłam u niego na wizycie, podczas ktorej przedtawil mi dokladnie co bedzie robione i jaki bedzie koszt na kazdym z etapow. Rzeczowo i spokojnie odpowiadal na wszystkie pytania. Sam zabieg zostal na tyle wyjasniony ze podczas niego nic mnie nie zaskoczylo. Oczywiscie nic tez nie bolalo. Zabieg przeprowadzil sprawnie. Serdecznie polecam!!!

Chirurdzy stomatolodzy w Krakowie