Chirurg Stomatolog Kraków

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 20 Lip o 17:00. Sprawdź inny. # 4

lek. stom. Maciej Cichanowicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 5

ul.Zakopiańska 62

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pana Krzysztofa. Bardzo mily, tlumaczy dokladnie wszsytkie kroki. Opinia na podstawie 2ch wizyt. Pelen profesjonalizm, podejscie do pacjenta godne nasladowania. Goraco polecam!

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 6

ul.Zakopiańska 62

Gorąco polecamy! Profesjonalny, cierpliwy, ze szczególnym podejściem do dzieci !
Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Opinia dodana przez: Kasia_Sta
Wolny termin: 27 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 7

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul Wolska 1
Kraków

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!

Opinia dodana przez: Edyta
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Periodontolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą ...

Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa

VITAL-DENT

Kraków

Do doktora Bałagi trafiłam przypadkowo, gdyż po odklejeniu zamka ortodontycznego ujawnił się ubytek i wizyta okazała się pilna. Zostałam przyjęta natychmiast, doktor przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie zbadał mój ząb, postawił trafną diagnozę, a sam zabieg wypełnienia ubytku (częściowo pod dziąsłem) został wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, z użyciem najnowocześniejszych technik, materiałów oraz sprzętu. Doktor odznacza się nietuzinkowym poczuciem humoru i dba o to, aby pacjent podczas zabiegu czuł się komfortowo. Udziela także cennych porad na temat dalszego postępowania, chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Mam porównanie z kilkoma innymi gabinetami i mogę stwierdzić, że Vital-Dent.pl jest jednym z najlepszych, a może nawet NAJLEPSZYM w Krakowie :)

Opinia dodana przez: Agnieszka R.

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Kraków