lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowskalek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

Gabinet ma zmieniony nr telefonu na 12 641 81 00

Gabinet ma zmieniony nr telefonu na 12 641 81 00

Lecze się już lata u tej Pani mimo że zmieniła adres działaności to i tak udało mi się ją odnaleść w nowym ślicznym gabinecie. Ta Pani jest na prawdę fachowcem a co najważniejsze wizyta jest przyjemnością a nie stresem zero jakiś zaskoczeń wszytsko jest dokładnie tłumaczone przy każdym zabiegu na pewno moje zęby będą wierne Pani doktor do czasu protezy :-)) na ostatniej wizycie zobaczyłem że mają też stronę www.dobrystomatolog.net.pl gdzie jest zdjęcie Pani Lucyny ;-)

Bardzo dobry stomatolog,z pełna odpowiedzialnościa jest godny polecenia!!

Bardzo dobry stomatolog,z pełna odpowiedzialnościa jest godny polecenia!!

Pani doktor Lucyna Duras jest uprzejma i kompetentna. Robiłam u niej protezę ("poprawkę" po innym dentyście) - nie mam żadnych problemów, nie były potrzebne nawet minimalne poprawki. Zdecydowałam się dojeżdżać do pani doktor 30km, aby kontynuować leczenie (kanałowe). Ceny nie odstraszają, są adekwatne do jakości usług. Gabinet sterylnie czysty. Dodatkowym plusem wizyt w gabinecie na os.Kościuszkowskim 3 jest to, że pacjent umówiony na daną godzinę, jest przyjęty o czasie (co nie jest częste w innych gabinetach, których "zwiedziłam" sporo). Na pewno, jeśli zaistnieje konieczność, wrócę do pani doktor Duras. Polecam ...

Na pewno, jeśli zaistnieje konieczność, wrócę do pani doktor Duras.
Polecam tego dentystę i wystawiam same "5"

To moj lekarz stomatolog od 5 lat chyba! Gdy przyjezdzam do Polski to moj glowny cel zawsze:))). FACHOWO, DELIKATNIE, PROFESJONALNIE, CZYSCIUTKO. MOJE DZIECKO CHODZI Z PRZYJEMNOSCIA :))).

Numer 1! Po wizytach u kilkunastu "stomatologow" Pani Lucyna Duras jest jedyną kompetentną osoba godną tego tytułu. Fachowosc i odpowiednie podejście do pacjentów, a przede wszystkim delikatność - są naprawdę godna polecenia!!