Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Magdalena Szymanek-Jania

GABINET STOMATOLOGICZNY
ĆWIKLIŃSKIEJ 10

Wszysko profesjonalnie i sterynie , Pani Doktor jak zawsze bardzo uprzejma
polecam , poznałem już wielu dentystów ale ten jest najlepszy! usunięcie zęba totalnie bezbolesne aż przyjemne ;))))
Opinia dodana przez: noname
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Stomatolog, Ortodonta

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3
30-611 Kraków

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Agata Lipińska

gabinet stomatologiczny zdrowy ząb
ul.Tatarska 5, ul.Bodzowska 19
30-379 Kraków

Pani Agata jest godnym polecenia stomatologiem. Od kilku lat korzystam z jej usług, jak dotąd nie było żadnych problemów. Delikatna i uprzejma, dobry fachowiec.
Opinia dodana przez: Rafał
Świetny fachowiec-człowiek kompetentny, życzliwy, obowiązkowy, z doskonałym podejściem do pacjenta ( szczególnie histerycznie nastawionego do jakiejkolwiek wizyty u stomatologa ) - leczy kompleksowo i skutecznie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby mieć przynajmniej przez parę następnych lat komplet zdrowych zębów w buzi i możliwość uśmiechu od uacha do ucha.

lek. dent. Ewa Adamczyk

gen. Fieldorfa-Nila 17
31-209 Kraków

Pani Doktor na 6:), poprawiła wszystkie fuszery innych lekarzy i ratuje moje ząbki zawsze gdy potrzeba

lekarz Jacek Piwowarczyk

Kraków ul. Balicka
Kraków

Ja mówię na Pana Doktora-Pan Doktor Dior! Chociaż bardziej preferuje marke Yves Saint Laurent jeśli chodzi o kwestie doboru okularów!
Opinia dodana przez: Ukaszek1

lek. dent. Lech Nurkowski

ulica Mogilska 121/706d
31-571 Kraków

Od lat leczę się u dr Lecha Nurkowskiego i z czystym sumieniem mogę każdemu go polecić. Pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Wszyscy moi znajomi,którym poleciłam doktora są w pełni zadowoleni i na stałe zostali jego pacjentami.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.
Opinia dodana przez: Mariola

Łukasz Łoboda

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8
30-166 Kraków

Jeden z najlepszych dentystów jakich spotkałem, bardzo dokładny, nie stara się wyciągnąć pieniędzy tylko jak najlepiej pomóc pacjentowi. Jak prowadzi leczenie kanałowe robi to bardzo dokładnie, jak ma wątpliwości robi kontrolne zdjęcie, i jeśli nie wydaje mu się, że jest idealnie zrobione umawia na następną wizytę i poprawia (za darmo!). Zajmuje się też sprawami chirurgicznymi i potrafi stutecznie pomóc.

lek. dent. Magdalena Szajnar

Przychodnia Medycyny Pracy przy Instytucie Fizyki Jądrowej
Radzikowskiego 152
31-342 Kraków

Leczyłam u Pani dr zęba kanałowo w Albusdent pod mikroskopem, fakt drogo bo drogo ale opłacało się! Bardzo kompetentna wesoła tryskająca wiedzą lekarka, zadzwoniłam ostatnio do Albusdent i ku mojemu zdziwieniu okazało się że Pani dr już tam nie pracuje a Pani z rejestracji stwierdziła że nie wie gdzie Pani dr teraz przyjmuje. Czy ktoś wie gdzie może teraz umówić się do Pani dr Magdaleny Szajnar, bardzo proszę o pomoc, ...

dr n. med. Andrzej Brzychczy

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Jestem po wizycie u doktora w SCM clinic. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Cierpliwie i konkretnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Dodatkowo omówiliśmy różne możliwości leczenia, otwarcie mówił która terapia będzie skuteczna , a co nie ma szans powodzenie. W trakcie badania dokładny i delikatny. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Michał Kościółek

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Niesamowity lekarz ! Polecam najmocniej Nie ma rownego i nawet lepszego jak pan doktor Niesamowite podejscie do dzieci!👦
Opinia dodana przez: Gabriela
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Maciej Rozwadowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Kraków

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

lekarz Wojciech Łobaziewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie ...

lek. dent. Dorota Więcławek

TRIODENT
os.Piastów 65/u7
Kraków

Polecam. Bardzo dobry stomatolog, konkretna i miła. Dokładna, mam już 3 plomby od tego stomatologa i jest OK, a wcześniej bywało różnie. Stara się odtworzyć kształt zęba, a nie zostawia "patelni" jak niejeden lekarz. Bardzo delikatnie i dokładnie wykonuje scaling i piaskowanie (a jestem na to szczególnie wrażliwa).
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Łukasz Musiał

ulica Kotlarska
31-539 Kraków

Kompetentny, doświadczony lekarz, odpowiedzi na pytania udzielane przez Pana doktora są bardzo merytoryczne. Zabieg usuwania ósemki szybki i bezbolesny. Profesjonalny, a przy tym miły. Polecam Pana doktora! :)
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Karolina Michalska-Bałaga

Vital-Dent.pl
30-126 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor! Jasno i w zrozumialy sposob wyjasnila co mi jest i skad sie to wzielo i jakie sa opcje leczenia i co moge zrobic zeby zapobiec problemom w przyszlosci. Czulam ze pani doktor poswieca mi cala swoja uwage, wizyta przebiegla w spokojnej, bardzo milej atmosferze. Bardzo polecam!!!

lekarz Dominika Romanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Bardzo kompetentna,wzbudzająca zaufanie ,bardzo szybka pełna diagnostyka .Bardzo spokojna i miła .Polecam
Opinia dodana przez: Ludmiła