Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Aleksandra Paruzel-Pliskowska

Szpital
MONTELUPICH 7
31-155 Kraków

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkałam. Rzetelna, sympatyczna, szybko i fachowo zajmie się pacjentem. Numer 1 😃
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Krzywda

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet stomatologiczny Anna Krzywda
Krakowskie Przedmieście
32-087 Kraków

Pani Doktor jest wybitną specjalistką. To dobry i życzliwy człowiek. Bardzo gorąco polecam, a Panią Doktor pozdrawiam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Kraków

Żeby wszyscy ludzie byli tacy uprzejmi i życzliwi jak ten Pan doktor polecam tego człowieka zarówno młodym pacjentom jak i starszym ludziom dziękuję jeszcze raz Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Marzanna Brodzicka

ul. Adama Ciołkosza 46
30-443 Kraków

Panią Doktor mogę polecić z czystym sumieniem, od wielu lat mam okazję leczyć się u Pani Marzeny ,w gabinecie panuje przyjazna atmosfera a leczenie przeprowadzone jest zawsze profesjonalnie, sprawnie i w miarę możliwości bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

prof. dr hab. n. med. Edward Golec

Chirurg urazowy, Ortopeda

ulica Śląska 11/10
30-003 Kraków

Po zgłoszeniu się do Poradni Ortopedycznej przy Szpitalu Wojskowym w Krakowie z powodu rozwinięcia się nawykowego zwichnięcia w stawie barkowym Pan Profesor zaproponował leczenie chirurgiczne Byłem instruktorem trenerem i sprawność ręki decydowała o możliwości pracy Było to wiele lat temu Wstawiono mi kilka klinów kostnych pobranych z biodra i umiejscowiono w stawie ramieniowa-barkowym . Jestem już wiele lat po operacji Nie szaleje już ze sportem ale jestem sprawny Bardzo dziękuje ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Barbach

dr n. med. Jerzy Friediger

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

lek. dent. Agata Janisz

ulica Miłkowskiego
30-349 Kraków

miła i uśmiechnięta pani doktor-leczy moje młodsze dzieci a starsze leczy aparatem ortodontycznym!bardzo podobają nam się efekty leczenia!serdecznie polecam!

dr Tadeusz Lyczakowski

Chirurg dziecięcy

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Mój syn w większości przypadków na lekarzy reaguje płaczem, zupełnie inaczej jest gdy idziemy do dr Łyczakowskiego. Nie dość, że dr ma ogromną wiedzę, to też świetne podejście do maluchów! Polecam
Opinia dodana przez: Wiola

lek. dent. Małgorzata Krępska

Francesco Nullo 8a lok. 15
31-543 Kraków

Profesjonalna i przede wszystkim miła. A do tego naprawdę niedroga jak na Kraków. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Olafolaf

lek. dent. Marek Woźniacki

3G Dentist
ul. Kielecka 1/02
Kraków

Ja byłam w Indexmedice. Polecam tego lekarza i miejsce. Bardzo sympatyczny i stwarza luźną atmosferę podczas leczenia. Nie stresuje :)
Opinia dodana przez: grizzy78

lek. dent. Agata Duda

GABINETY STOMATOLOGICZNE I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ESCLINIC
Kluczborska 15/LU4
31-271 Kraków

Z czystym sumieniem polecam panią doktor Agatę!! Jeszcze nigdy żaden dentysta w taki zrozumiały sposób ( i z taką cierpliwością - bo pytań miałem mnóstwo ) nie wytłumaczył mi problemu i leczenia. A samo leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie. Gabinet, w którym przyjmuje dr Duda jest bardzo nowoczesny i te wszystkie gadżety - super! Widać, że personelowi zależy na tym, żeby pacjent dobrze czuł się w gabinecie, mimo całego strachu ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Bartłomiej Kopeć

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Pan doktor szybko, konkretnie i fachowo przedstawia plan postępowania, w trakcie leczenia zęba mówi o działaniach , które podejmuje zatem mamy świadomość co się dzieje i jak długo potrwa dzięki czemu, czujemy się bardziej komfortowo, niweluje poczucie braku kontroli i lęk. Lekarz energiczny i sprawia wrażenie, że wie co robi, choć można mieć odczucie, że wszystko dzieje się w pośpiechu.

lek. dent. Iwona Krzywoń cabaj

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

Świetna specjalistka. Daje sobie rade ze wszystkim nie przerażając i tak już zgalareciałego po czubki palców pacjenta:)
Wspaniały stomatolog, godna polecenia. Widać, że ten zawód wykonuje z powołania. Nie ma lepszego gabinetu stomatologicznego!

lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Szpital
MONTELUPICH 7
31-155 Kraków

Jeśli chodzi o moją opinię w związku z leczeniem u Pani Doktor M.Pihut jest ona jak najbardziej pozytywna . Leczenie rozpoczęłam w 2018 roku w związku z wieloma problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym z 2017 roku, wypadek był w Polsce (na stałe mieszkam za granicą). Konsultowałam się głównie w związku z obrażeniami głowy -wielokrotnymi złamaniami kości czaszki i twarzoczaszki, uszkodzonymi stawami skroniowo-żuchwowymi, szumem usznym. Pani Doktor jako jedna z nielicznych ...
Opinia dodana przez: Kornelia

dr Robert Mieżyński

Chirurg dziecięcy

USD Prokocim
Kraków

Pan Doktor wykonał zabieg przepukliny pępkowej - profesjonalnie, sprawnie, terminowo. Z super podejściem do 4 letniej pacjentki. Polecam!
Opinia dodana przez: Maja
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Implantolog
                                       lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4
31-457 Kraków

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Grzegorz Herbut

Stomatolog, Protetyk

Specjalistyczny Gabinet Stomatologii Estetycznej Estetic Praxis
Bonerowska 3/14c
30-031 Kraków

Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w ...

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
30-633 Kraków

Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Łukasz Nowarski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z 'współpracy' z panem doktorem, który jest świetnym specjalistą, poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, jest bardzo życzliwy i uprzejmy. Naprawdę same pozytywy! Szczerze polecam ! :)
Opinia dodana przez: Agata