Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Ania Pytlik

Podgórska Poradnia Lekarska
rynek Podgórski 14
30-518 Kraków

Korzystałem z usług wielu stomatologów, ale pani Ania jest po prostu najlepsza !!! Naprawdę polecam !!!

lek. dent. Tomasz Rozwadowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Starowiślna 82/4
31-035 Kraków

Wspaniały lekarz i człowiek! Dr Rozwadowski jest wiecznie uśmiechnięty, przy czym bardzo profesjonalny. Wykonywałam u niego kilka zabiegów, z czego jeden bardziej skomplikowany i naprawdę ze świeczką szukać drugiego takiego lekarza

lek. med. Jacek Radwan

Chirurg naczyniowy

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Dr. Jacek Radwan operował mojego tate 08.11.2010r dzieki niemu mamy tate znowu.byla to operacja bardzo ryzykowna wszczepienie bajpasow, nowa aorta!... ten lekarz na złote ręce!bardzo sie wszyscy bali ale lekarz namawiał, dwa razy tata nie podpisal zgody ale bul jaki juz miał byl nie do zniesienia, trzy tygodnie przed operacjia nic nie jad, nie spał i nie lezał tylko całą noc siedzial na lozku.organizm byl bardzo wycieczony ale ten lekarz ...

Piotr Faron

Chirurg onkolog, Urolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Lucyna Mazur

Kadecka 1 (d. Królewska 65b)
30-078 Kraków

kompetentna, życzliwa, poświęca sporo czasu pacjentowi, choc sa momenty, kiedy umówiona wizyta nie rozpoczyna sie w terminie, co moim zdaniem jest minusem. Dla osób, które cenią czas, to jednak musza sie uzbrioc niejednokrotnie w cierpliowśc, bo poslizgi sa kilkunastominutowe. Jednak to chyba jedyny mankament, bo niezwykła rztelnośc to równoważy. :)

lek. med. Marek Piwowarczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy ...
Opinia dodana przez: WK50

lek. dent. Łukasz Petryk

Gabinet stomatologiczny
31-103 Kraków

Bardzo miła atmosfera, serdeczność, kultura, uśmiech. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i jej efektów.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agata Dzierżak- Zając

AZ-DENTE
31-618 Kraków

Witam dziś odwiedziłam gabinet pani doktor i zgodzę się z tym co wcześniej czytałam naprawde najlepszy dentysta wszystko wyłumaczy nieodczuwałam żadnego stersu i najażniejsze bólu ceny również przystępne .Gabinet godny polecenia.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wacława Nałkowskiego 1
31-308 Kraków

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Dziękuje doktorze za uratowanie nerki jakieś 16 lat temu, gdzie większość sugerowała usunięcie nerki, Pan się podjął wyzwania i uratował, miałem kilka reoperacji ale to były czyniki zewnętrzne na które nie miał Pan wpływu, pamiętam szczególnie jedną reoperacjie kiedy operował mnie Pan mimo że miał 40 stopniowo gorączke ale nie podał się Pan i po 6 godzinej operacji wszytko było w porządku Nefrolog powiedział że daje tej nerce dwa lata ...
Opinia dodana przez: Adam
Bardzo kompetentny lekarz a co ważne przy problemie proktologicznym bardzo delikatny i cierpliwy, podczas zabiegu cały czas mówi do pacjenta i tłumaczy co robi. POLECAM córkaEwy

dr Andrzej Mazaraki

Chirurg szczękowo twarzowy

Kraków

Genialny, bardzo profesjonalny lekarz. Mialam usuwana osemke, ktora rosla w bardzo nietypowy sposob, bo nie dosc ze bokiem, to jeszcze lezala na nerwie... musualam miec rozcinane dziaslo i przecinanie osemki w dziasle. Brzmi srednio fajnie, ale pan doktor usunal mi ja bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowo zaszyl mi dziure (6 szwow!) tak, ze nie mialam zadnych problemow z jedzeniem od pierwszego dnia (tylko troche mialam szczekoscisk, ale to normalne...) ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Michał Pysz

ulica Wrocławska 8
30-006 Kraków

Pan doktor to cudowny lekarz.Jest osobą pełna ematii, wyrozumiałości i tolerancji. Można powiedzieć, że są to ręce które leczą - zęby,lęki oraz duszę. Pana doktora cechuje-pełna kompetencja, kompleksowość podejścia do pacjenta, cierpliwość, ciepło, przystępne tłumaczenie etapów leczenia itp. itd. Jednym słowem polecam gorąco, każdemu kto chce być zadowolony i uśmiechnięty,że jego zęby są piękne i zdrowe i nie musi bać się wizyty u dentysty. Wielki szacunek.

lek. dent. Magdalena Zając

ulica Kasprowicza 23/1
31-523 Kraków

Pani Magda jest świetnym stomatologiem. Jej pasję widać w każdym podejściu do pacjenta . Jest szczera, zawsze uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Świetna w pracy z dziećmi, bycie na jej fotelu to czysty relaks. Bardzo polecamy- ja i cała moja rodzina. Bardzo nam Pani brakuje Pani Magdo.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Katarzyna Michalik-Łącka

ul. Chełmońskiego 21
31-301 Kraków

Nareszcie znalazłam stomatologa, którego nie muszę się bać. Pani Doktor naprawdę zna się na tym co robi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Paulina Hudzik
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

lek. dent. Danuta Bernacka

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Pani dentydtka jest bardzo kompetentna i nie zbywa pacjenta

dr Adam Wójcik

św.rafała
Kraków

Bardzo dobry lekarz i specjalista, świetnie operuje pęcherzyki żółciowe i przepukliny, dba o pacjenta i jego zdrowie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Małgorzata Bała

Centrum Stomatologii Non Stop Dent
Zacisze 6/2
31-156 Kraków

Pani doktor Małgorzata bardzo kompetenta, pełen profesjonalizm i dokładność.Szczerze polecam .Przyjmuje także w Słopnicach.

lek. dent. Anna Nosal

CENTRUM STOMATOLOGII JUNIORDENT
św. Gertrudy 16
31-048 Kraków

Wspaniała kobieta,dobry specjalista,super podejście do dzieci i to nie tylko tych grzecznie siedzących.Baaardzo cierpliwa.Polecam że szczerego serca.