Lekarze Chirurg stomatolog Niepołomice

- 17
W SCM clinic Pan doktor przeprowadził u mnie operację usunięcia płata tarczycy z powodu guza. Wszystko przebiegło pomyślnie, nie było żadnych powikłań, a ja czuje się bardzo dobrze. O lekarzu mogę powiedzieć same dobre rzeczy, udziela konkretnych informacji, krok po kroku przeprowadził mnie przez proces leczenia, a do tego cechuje się wysoką kulturą osobistą i jest bardzo sympatyczny. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia
Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.
Super stomatolog opinia na 5 wszystkie zabiegi bezbolesne polecam serdecznie chociaż każdą wizytę przezywam bo trochę cykoze
Opinia dodana przez: zbyszek
Pan Michał to Mój ulubiony lekarz :) jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego . W Gabinecie panuje super atmosfera , pan doktor jest bardzo miły i starannie przykłada się do swojej pracy . Poleciłam go wielu swoim klientka i każda z nich tak samo jest zadowolona . Pewnego dnia jedna z nich napisała do mnie „ dziękuje to anioł nie człowiek „ :) polecam polecam i jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Agata
Super dentystka. Nic dodać nic ująć. U Pani Doktor leczę się już sześć lat razem z całą moją rodziną i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z leczonymi przez Nią zębami.

lek. dent. Paweł Pałka

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy