Chirurg Stomatolog Olsztyn

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Piotr Pietruszczak
Jaroty, ul. Stawigudzka 7/D
10-687 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry dentysta, polecam, widać, że zna się na robocie. Wszystko dobrze tłumaczy i nie wybiera najdroższej opcji, przynajmniej u mnie tak było. Poza tym bardzo przyjemny w rozmowie, budzi zaufanie

Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr hab. n. med. Krzysztof Dowgierd

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają.
Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

Opinia dodana przez: Ola R.

lek. dent. Cezary Bizon

1 Maja 13
10-117 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry chirurg oraz stomatolog. Bardzo cierpliwy. Od niedawna jestem pacjetką jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Maria

Sławomir Mazur

Indywidualna Specjalistyczna praktyka Dentystyczne
Olsztyn ul. Partyzantów 79
10-527 Dajtki, Olsztyn

Również polecam Pana Doktora! wyrywałam ósemkę około 2 tyg temu, nie licząc czekania aż znieczulenie zacznie działać to cały zabieg trwał jakieś 3 minuty! Praktycznie nic nie bolało. A byłam przekonana, że będzie strasznie. Pan Doktor bardzo miły, nawet przez telefon powiedział mi, żebym zabrała ze sobą zdjęcie zębów i dobre nastawienie! ;)
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Asia

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Dajtki, Olsztyn