Lekarze Chirurg stomatolog Olsztyn

lek. dent. Anna Dudzińska-Filkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 1 lok. 4
10-442 Olsztyn

Polecam Panią doktor. Kompetentny i mądry chirurg. Zabieg u niej przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

lek. dent. Anna Nazarowicz-Kijko

Pracownia Cytologiczna
Liliowa 15/U2
11-041 Olsztyn

Pani Doktor bardzo mila, znajaca sie na rzeczy. Wszystko robi bezbolesnie. Polecam w 100%. Jedyny maly minus to ceny. W porownaniu to innych lekarzy jest troche drogo.

lek. dent. Olga Lenckowska

Kromera Marcina 8
10-130 Olsztyn

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, z ludzkim podejściem do Pacjenta. Jest miła, uprzejma i z tego co widziałam, to przyjmuje z bólem nawet gdy ktoś się wcześniej u Pani Dr nie leczył. Nie odsyła z kwitkiem. Trzeba też umieć zrozumieć jej podejście do Pacjenta. Na samym początku się jej bałam, ale teraz szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Lidka

lek. dent. Ewa Królikowska

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

REWELACJA ! POLECAM GORĄCO . WSZYSTKO Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI . KOBIETA O WSPANIAŁYM SERCU , PIĘKNA , MĄDRA , TYTAN PRACY ITP. MOŻNA WYMIENIAĆ MNÓSTWO PRZYMIOTNIKÓW ................................... ALE I TAK ZABRANIE SŁÓW UZNANIA .
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Artur Zalewski

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

WITAM...mam bardzo pozytywna opinie na temat tego lekarza,sympatyczny,miły,dobre podejscie do pacjenta,wesoły z poczuciem humoru,pomimo choroby i operacji,moj pobyt na oddziale był bardzo pozytywny
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Izabela Sokołowska

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Olsztyn

Przesympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Przyjęła mnie w wigilię po mojej uprzednionocnej wizycie na pogotowiu. Bardzo dokładna i wyrozumiała. Polecam gabinet państwa Sokołowskich.

lek. dent. Anna Dudko

Gabinet
Skłodowskiej 27
Olsztyn

Gorąco polecam!!!!!!! Fachowo, mile i z uśmiechem. Od kiedy leczę zęby u Pani doktor przestałem bać się dentystów.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Bartłomiej Biedziuk

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z taką kompetencją i podejściem do pacjenta.Życzyć sobie i innym pacjentom więcej TAKICH SPECJALISTÓW. Krótko mówiąc ....lekarz z powołania...wdzięczna pacjentka

lekarz Marek Kowalczyk

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: B.Sz.

lek. dent. Wiesława Burek

Prywatny Gabinet Lekarski
Kleeberga 1 B
10-693 Olsztyn

Cudowna lekarka, podjęła się leczenia ortodontycznego po innym lekarzu, gdzie inni bali się i staszyli, że stracę zęby bo taki był stan. Pani Wiesia doprowadziła mój zgryz do uzywalności , zawsze bedeę ją wychwalać! .
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Jacek Lasocki

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już ...
Opinia dodana przez: B.Sz.

lek. dent. Lubomiła Racka

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

leczyłam zęby i zrobiłam sobie licówki u Pani doktor jestem bardzo zadowolona poleciłam wszystkim moim znajomym i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Julia Jędrzejczyk-Załęcka

Al. Niepodległości 87A/11
10-045 Olsztyn

Powiem krótko. Pani doktor to dusza człowiek. Pomogła mi bardzo dobrze i pełna profesja. Miła uprzejma i nie zostawia pacjenta nawet jakby miała pracować dłużej. Gorąco polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Lubomir

lek. dent. Teresa Rokicka-Morabet

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Kochana Pani Stomatolog i człowiek z sercem otwartym na każdego!!!!! Miło, przyjemnie, bezboleśnie! aż nie chce się schodzić z fotela!! Polecam wszystkim!!!!
Opinia dodana przez: Kasia J.

Elżbieta Sujka

Stare Miasto 22
10-027 Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).
Opinia dodana przez: tomalka

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.
Opinia dodana przez: barbara

dr Wiesław Pesta

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie
Olsztyn

Gorąco polecam dr.Wiesława Pestę. Jestem ponad dwa lata po operacji zmniejszenia żołądka u doktora. Jak bym miała podjąć jeszcze raz tą samą decyzję to bym wybrała doktora. Mam bliżej do Gdańska ale wybrałam właśnie dr.Wiesława Pestę, który mnie operował w Olsztynie. Nie miałam żadnych powikłań po operacji. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Pati
Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu ...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Marta Bogdan

Centrum Stomatologii Estetycznej Marta Bogdan
Ul.Artyleryjska 3N/2. Olsztyn
10-165 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Może trochę drogi, ale warto! Pani Marta wykonuje swoją pracę naprawdę na wysokim poziomie. Wystrój gabinetu nowoczesny i schludny.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Elżbieta Juchniewicz

gabinet stomatologiczny
panasa 1a
10-691 Olsztyn

bardzo dobra dentystka. ludzie wala do niej drzwiami i oknami. w razie nagłym przyjmuje bez kolejki aby uśmierzyć ból. koszt wizyty: zatrucie 90zł borowanie 80-90 kanalowe leczenei a tu jest ciekawie bo 90 za otwarcie kanałów i zatrucie potem 10 zl za przeczyszczenie ich. tak wiec az tak drogo nie jest. u sasiedniego detysty z przyczyn losowych zaplacilem za kanalowe leczenie 400 zl.