Lekarze Chirurg stomatolog Opole

lekarz Sławomir Rok

Prywatna Przychodnia Lekarska
Książąt Opolskich 31/1A
45-006 Opole

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora bardzo fachowo wytłumaczył wszystko związane z moja choroba odpwiedzial na wszystkie moje pytania
Opinia dodana przez: irena

lekarz Jacek Wąsik

Chirurg dziecięcy

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Lekarz, który nie nadaje się kompletnie do kontaktu z pacjentem- szczególnie z małym dzieckiem. Osoba, która nie ma sumienia traktować z cynizmem rodziców, którzy przychodzą po pomoc. Nie chce nawet oglądnąć dziecka i zwraca się do rodzica "po co Pani przyszła i zajmuje innym kolejkę", a następnie dziecko trafia na SOR i potrzebuje nagłej operacji. Arogancki, bezczelny.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Jerzy Kampa

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
45-418 Opole

Wizyta u "pseudo" lekarza tragedia! Krwawienia z odbytu po 0.5 litra krwi (bordowej) w ciagu 7 godin- nie widzi problemu. Na pytanie co mam robic na przyszlosc:karetka czy pogotowie-on nie wie co mam robic. Kompletny ignorant, zero empatii i do tego zadufany w sobie. OMIJAC GO Z DALEKA. A sprawe kieruje do Rzecznika Praw Pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Bielaczyc

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki
Augustyna Kośnego
Opole

Lekarz wykonał mojej Mamie z bardzo zaawansowaną marskością wątroby (Kpa 58 z elastografii zrobionej Wrocławskim Szpitalu na Borowskiej w 2020r) i według niego wątroba jest zdrowa! Dokładnie napisał: " w uwidocznionych narządach jamy brzusznej nie stwierdzono odchyleń od normy". Mama z encefalopatią co miesięczną nawracającą - która jest jednym z najgorszych powikłań marskości wątroby. Kpina, nierzetelność i komplety brak wiedzy w ocenie USG. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ewelinama

lek. dent. Wiesław Bartczyszyn

ks. Ściegiennego 9
45-709 Opole

TO NIEKOMPETENTNY STOMATOLOG,BYŁEM NA WIZYCIE U TEGO PANA I KRÓTKO MÓWIĄC SPIEPRZYŁ MI ZĘBA NIE ZALECIŁ WŁAŚCIWEGO LECZENIA TYLKO JAKĄS STAROŚWIECKĄ METODĘ,MUSIAŁEM IŚC DO INNEGO STOMATOLOGA I WYDAĆ KUPĘ KASY ABY MI TO ZROBIŁ WŁAŚCIWIE,POZA TYM JEST MAŁO KOMPETENTNY NIE TŁUMACZY SPOSOBU LECZENIA NIE PROPONUJE SPOSOBU TYLKO ROBI PO SWOJEMU MA JAKIEŚ ARCHAICZNE METODY TRZEBA PROSIĆ O ZNIECZULENIE TAK JAK BY NIE WIEDZIAŁ ŻE TAKOWE ISTNIEJE,GORĄCO ODRADZAM WIZYTY U TEGO ...

lek. dent. Anna Pawliszyn - Turek

Grunwaldzka 17/2
45-054 Opole

Nie polecam. Poszłam do Pani Doktor z bólem zęba i była bardzo niezadowolona z wizyty że jej ktoś przeszkodził w pracy mimo że w tym momencie nie miała żadnego pacjenta i siedziała z innym stomatologiem to obie miały problem. W życiu nie spotkałam się z takim nastawieniem stomatologa do pacjenta. Żałuje, że odwiedziłam ten gabinet i na pewno nie wrócę ani nikomu nie polece. Jest bardzo dużo w Opolu stomatologów ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Magdalena Gąsiorowska-Weiss

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

Pół roku trwało leczenie kanałowe siódemki. Zakończyło się przebitym korzeniem, złamanym narzędziem pod korzeniem i ropnym zapaleniem o czym dowiedziałam się od innego lekarza. Ząb został usunięty chirurgicznie w szpitalu ale do tej pory mam fragment narzędzia którego usunąć się już nie da. Doktor Gąsiorowska nie poinformowała mnie o powikłaniach. Podczas całego leczenia była niemiła, nie informowała o trudnościach w leczeniu.
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Grażyna Sajdak

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Ta pani jest nieuprzejma, opryskliwa, potraktowała mnie jak intruza. W ogóle nie słuchała tego, co mówiłam. Brakuje jej kultury, a podejście do pacjenta ma okropne. Najgorsza dentystka u jakiej byłam! Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Andrzej Kowalski