Chirurg Stomatolog Rybnik

Stomatologia Prochasek
Staszica 9
44-200 Rybnik

Miałam na prawdę PRZYJEMNOŚĆ wyrywania dolnej ósemki u tego specjalisty i to w Gliwicach na kasę chorych. Ząb był tylko częściowo widoczny, a korona napierała na siódemkę moja dentystka nie chciała się tego podjąć dodatkowo mnie nastraszyła o bólu itd.. Cała wizyta u Pan Prochaska trwała 5 minut, na co składało się:
- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,

- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,
- podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P),
- oczekiwanie aż znieczulenie zadziała,
- całkowicie bezbolesne wyrwanie.
Byłam w takim szoku, że to już koniec... 2 razy musiał mi powtarzać ile czasu trzymać tamponik i kiedy można jeść. Około godziny 16:00 zeszło znieczulenie odczułam lekki ból i zapobiegawczo wzięłam 2 pyralginy. To było wszystko cała noc przespałam do tego całkowity brak opuchlizny.
POLECAM TEGO SPECJALISTĘ!!!

Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 30 lok. 19
44-207 Rybnik

Przyznaję szczerze, że nie pamiętam już, ile zapłaciłam za wizytę. Faktem pozostaje, że pan dr wyrwał mi ósemkę jak należy. Przymierzam się do usunięcia kolejnej i jeśli tylko będę wtedy w Rybniku, wybiorę doktora Barona. Jestem w pełni zadowolona z jego usług.

ulica Kilińskiego 34c/7
44-200 Rybnik

Taśmowo załatwia pacjentów, liczy się ilość. Gabinet bardzo słabo wyposażony. Bardzo się zepsuł... Nie polecam

Kościuszki 44C/34
44200 Rybnik