Lekarze Chirurg stomatolog

lek. med. Urszula Odya

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. med. Joanna Bobryk

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu . https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Marta Matejak-Górska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor przeprowadziła u mnie dość skomplikowaną operację trzustki jest osobą o ogromnej wiedzy medycznej ,przesympatycznym ,empatycznym i konkretnym człowiekiem .Czy jeszcze raz poddałbym się zabiegowi tak fachowemu lekarzowi mówię TAK.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Fabian Urban

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Michał Nawotczyński

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Boisz się dentysty? Poprzednie leczenie ktoś spartolił? No to znaczy, że nie byłeś u Michała Nowatczyńskiego. Chcesz wyleczyć porządnie ząb i się zrelaksować to zasuwaj na wizytę. Nie bałam się wizyt u dentysty jednak teraz czuję różnicę między innymi, a tym lekarzem. Oby nie zmienił miejsca przyjmowania w Medicadent w Poznaniu. Dziś idę na kolejną wizytę :)

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

dr n. med. Paweł Mieszczański

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Bardzo dobry Chirurg ogólny.Wspaniałe podejście do pacjenta i wiedza jaką posiada jest naprawdę obszerna...Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny A. i Z. Drozd

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Bardzo dobry lekarz stomatolog . Miałam bądź mam przyjemność być jej pacjentką w gabinecie Stomatologia cichoń . leczyła mi zeby i zawsze z powodzeniem ;)
Opinia dodana przez: Marysia

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Chirurg ortopeda
                                       dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W