Lekarze Chirurg stomatolog

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Wojtanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Dr.Wojtanowska to godny polecenia stomatolog, uprzejma , profesjonalna , punktualna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Krzysztof Harpula

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman

lekarz Tomasz Kacperski

ulica Chmielewskiego 18E/25
70-028 Szczecin

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow. Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.

lek. dent. Joanna Skorwider-Dybczak

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

PlSuper lekarz! Empatyczna, kompetentna, dokładna👍chodzenie do Niej na wizyty to czysta przyjemność, nawet kanałowe leczenie w Jej wykonaniu, to rzecz prawie niezauważalna 🙂
Opinia dodana przez: Agnieszka Maszlej

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały człowiek, profesjonalista jako lekarz i cudowny ciepły człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Wahab Adeeb

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług , profesjonalne leczenie w oparciu o najnowsze metody. A także podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno pań rejestratorek jak i stomatologów. Doktor Niżniański to specjalista z powołania z wielką wiedzą i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa że trafiłam do tej kliniki. Z całego serca POLECAM !!!❤️
Opinia dodana przez: Janina Gil
Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i ...
Opinia dodana przez: animare
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata