lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Niemiła, zarozumiała, wykonuje zabieg "w biegu", rozrywa usta, rani dziąsła, wiertła i inne pilniki wpadają w buzię pacjenta (wypadają z maszyny). Obgaduje razem ze swoimi asystentkami innych lekarzy podając ich nazwiska. Krytykuje swoje asystentki w bardzo arogancki sposób. Jedna nawet zasłabła. Tnie dziąsło na potęgę. Fatalnie zszywa, zostawiając nici na 4 cm w buzi. Najgorszy stomatolog jakiego spotkałam. Szkoda na tę Panią naszych podatków. Żałuję, że musze dać najmniej jedna gwiazdkę, bo ta Pani nie zasługuje na żadną. Nie polecam, odradzam.