Dental Art StudioDental Art Studio - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Dental Art Studio

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Dental Art Studio to kameralne miejsce mieszczące się w dogodnym komunikacyjnie punkcie Mokotowa. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i profesjonalne prowadzenie leczenia z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Naszym celem jest długoletnia, stała opieka sprawowana nad uśmiechem każdego pacjenta.

Filozofia naszej kliniki jest prosta. Są nią zdrowe, piękne i szczere uśmiechy naszych pacjentów. Naszą dewizą jest zarówno estetyka, jak i funkcja. Skupiamy się na obu tych obszarach, aby osiągnąć optymalny efekt. Pracujemy w zespole profesjonalistów. Tworzą go nasi lekarze, panie asystentki i higienistki oraz współpracujące z nami laboratoria protetyczne. Do tego zespołu zapraszamy każdego z naszych pacjentów. Wyznajemy zasadę, że tylko dzięki podejściu interdyscyplinarnemu, jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty.
Możemy Państwa zapewnić, że w naszych gabinetach pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach i sprzęcie, a zabiegi wykonywane są z największą uwagą i starannością.
Dla Państwa wygody w naszej placówce istnieją też dogodne metody płatności: gotówką, kartą lub przelewem ( przy dużych pracach).

Nasi lekarze

Stomatologia zachowawcza