Lekarze Chirurg stomatolog Świdnik

- 40
Jestem wieloletnim pacjentem doktora Marka Gołaszewskiego. Pan doktor jest wyjątkowym człowiekiem. W jego gabinecie pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo. Gabinet wyposażony jest bardzo nowocześnie, w tym w aparat rtg i inne niezbędne urządzenia. Przede wszystkim jednak zwraca uwagę kultura osobista i sposób traktowania pacjenta przez pana doktora. Jest zawsze uśmiechnięty, a tworzona przez niego atmosfera bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta. Doktor świetnie diagnozuje i jasno przedstawia istniejącą sytuację ...
Opinia dodana przez: Adam
Doskonały specjalista od trudno gojących się ran.Wysoka kultura osobista.Lekarz z powołania oby więcej takich lekarzy.Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena
Lekarz godny polecenia,spokojnie tlumaczy,profesjonalny,kompetentny ,super podejscie do pacjenta.!!!
Opinia dodana przez: Bożena
polecam ! Pani Dorota super poradziła sobie z moimi różnymi przypadkami. Zaufałam i teraz mam wszystkie zdrowe ząbki.
Opinia dodana przez: Joanna
Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania
Super podejście, miły Pan, kompleksowość podejścia jak najbardziej pozytywne. Napewno jak leczyć zęby to u tego Pana. Polecam!
Opinia dodana przez: Oorsacchiottoo
Witam. Pani doktor to niesamowicie ciepła i miła osoba. W bardzo przyjaznej atmosferze leczy zęby. Chodzimy do niej cała rodzinką od 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Dorota
Bardzo miła ,delikatna i sympatyczna Pani Doktor lecząc się u niej , prawie kocham leczenie zębów ,polecam :)
Opinia dodana przez: zosia

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Bardzo chciałbym jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za wspaniałą pracę która włożył w usunięcie mojej 8 - emki , zabieg był bezbolesny wszytko w miłej atmosferze jednym słowem pełen profesjonalizm i podeście do pacjenta , wraca wiara w dobrych lekarzy :) . Mój przypadek usunięcia 8 emki nie należał do łatwych z racji tego iż ząb był umiejscowiony przy 7 i krzywo wrośnięty . Minęło 30 min a doktor oznajmił ...
Opinia dodana przez: Patryk
Kompletny brak budowania relacji interpersonalnych, lekarka niemiła, nieuprzejma, oceniająca w sposób mało taktowany. Nie polecam.