Lekarze Chirurg stomatolog Tomaszów Mazowiecki

lek. dent. Aleksandra Wróblewska

Koszuta Dental
Św. Antoniego 26
Tomaszów Mazowiecki

Aleksandra Wróblewska Wspaniała wyrozumiała troskliwą Jest przesympatyczna i bardzo dobra w swojej dziedzinie ma bardzo dobre podejście do osób . Dobrze doradzi pracę swoją bardzo dobrze wykonuje jestem zadowolony z pani Dobry człowiek
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Adam Lisik

pl. Tadeusza Kościuszki 9
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Robert Jędrychowicz

R-dent
O.Lange 11 b
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Godny polecenia, profesjonalistą. Profesjonalne podejście do młodego pacjenta, cierpliwy. Pierwszy stomatolog po którym syn był zadowolony, szybko i bez bólu.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Piotr Frankowski

Józefa Montwiłła Mireckiego 90
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Katarzyna Kubicka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Wszystko OK. Sympatycznie szybko niezbyt drogo. Wypełniania trzymają bardzo dobrze. Nieźle dobrany kolor do uzupełnienia jedynki.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Ewa Domżał

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Leczymy zęby u Pani Ewy od wielu lat. Nigdy nie pojawił się żaden problem po leczeniu. Pani Dentystka tłumaczy kolejne etapy leczenia. Również cena jest przystępna,zwłaszcza, że usługi wykonane nie muszą być poprawiane. Serdecznie polecam szukającym miłego i profesjonalnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Elżbieta Krężlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARTDENTIS s.c.
ulica Zapiecek 16
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pani Doktor Krężlik to stomatolog godny zaufania i polecenia. Do gabinetu w Tomaszowie chodzimy całą rodziną. Korzystaliśmy m.in. z usług takich jak: wybielanie, lakowanie i ekstrakcje zębów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lek. dent. Małgorzata Olczyk

Dzieci Polskich 31/44
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Najlepszy stomatolog jakiego w swoim życiu miałam,gorąco polecam P. Małgorzatę jest to lekarz ,który doskonale zna się na Swojej pracy.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Jarosław Hołyński

Prywatny gabinet chirurgiczny
Warszawska 46
Tomaszów Mazowiecki

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Karolina Kubiak

ulica Mireckiego 16/18
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Polecam! Lekarz z powołaniem na najwyższym poziomie, bardzo nowoczesne metody leczenia i najważniejsze bez bólu

lek. dent. Wiktor Przybyszewski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jaśminowa 6
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Dobry specjalista, kompetentny i bardzo dokładny, wręcz pedantyczny. Starannie wykonuje swoja prace. Polecam.

Przemysław Dąbek

Tomaszów Mazowiecki

Byłam zmuszona poddać się zabiegowi ekstrakcji "ósemek" czego oczywiście bardzo się bałam. Dr Dąbek wszystko na spokojnie mi wytłumaczył, bezboleśnie podał znieczulenie, a następnie usunął dwie ósemki w ramach jednej wizyty i to tak fachowo, że nie tylko nie czułam bólu w trakcie zabiegu, ale także w kolejnych godzinach po nim. Jestem bardzo wdzięczna Dr Dąbkowi. Dzięki Jego pomocy dziś odczuwam ogromną ulgę. Pozdrawiam Doktorze z pełnym uznaniem dla Pańskiego ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jan Hajnus

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Janku dziękuję Ci że byłeś, dziękuję za Twój optymizm, za nietuzinkową inteligencję. Dziękuję, że potrafiles być przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, będąc jednocześnie doskonałym chirurgiem. Niestety przegrales walkę z wirusem jak to mówiłeś z chińską zemstą. Janku byłeś naszym przyjacielem, byłeś kimś kogo nie da się zapomnieć. Biegałeś po oddziale z pasją. Nikt z nas nie spodziewał się, że odejdziesz tak cicho zostawiając po sobie smutek. Janku " Żyłeś z ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Urszula Zatyka

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lubi się spóźniać dlatego zawsze biorę poprawkę 15 minut co do terminu wizyty :) Miła i zawsze uśmiechnięta umili każdą wizytę. Nie mam zastrzeżeń co do sposobu leczenia i nie zdarzyły mi się reklamacje. Polecam wszystkim

lekarz Cezary Abramczyk

Lekarze specjaliści-gabinety lekarskie
ul. Smugowa 1/17
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Niestety nie mam dobrego zdania o tym panu. Lekarz, któremu nie chciało się zająć moim synem. Widać brak zaangażowania, czy chęci pomocy. Najlepiej, żeby się nikt nie pojawiał i nie zajmował mu czasu! Bardzo słabe wrażenie.
Opinia dodana przez: PJ

lek. dent. Anna Bienias-Bella

Szeroka 29/31 lok. 2
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Zdecydowanie polecam lekarza.Fachowe podejście do pacjenta,bardzo dobre materiały i przystępna cena:).Polecam.

lekarz Arkadiusz Krężlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARTDENTIS s.c.
ulica Zapiecek 16

lekarz Andrzej Kaczmarek