dr n. med. Jarosław Hołyński

Pracuję w zawodzie od 30 lat. Mam tytuł doktora nauk medycznych i specjalizację drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Od wielu lat pracuję na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz w Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi na oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. W gabinecie wykonuję zabiegi w znieczuleniu miejscowym z zakresu tzw. małej chirurgii oraz udzielam porad z zakresu mojej specjalności.

Przyjmuję prywatnie w czwartki (po wcześniejszym umówieniu się telefonic...

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć się jak najwięcej. W czasie wizyty w poradni zleca potrzebne badania. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przed zabiegiem ogląda ponownie badania, przychodzi wszystko wytłumaczy co po kolei będzie robione. Po zabiegu omawia z pacjentem przebieg operacji. Leżąc na łóżku szpitalnym zdajesz sobie sprawę ilu w życiu lekarzy przerobiłeś i jaka przepaść dzieli pozostałych od Dr. Hołyńskiego. Potem wracasz do domu i zaczynasz się zastanawiać dlaczego takich Lekarzy jest tak mało i czy jeszcze takiego w życiu spotkasz. Dziękuję Panu za poświęcony czas, opiekę i zaangażowanie Panie Doktorze.

Bardzo dobry lekarz wysłucha doradzi profesjonalnie zajmuje się paciętem jestem po operacji miałam usunięty woreczek i wzrosty, przepukline bez powikłań jestem bardzo zadowolona z pana doktora

Miałam szczęście być pacjentką Pana doktora Jarosława Hołyńskiego.To lekarz cechujący się profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Dziękuję za przeprowadzoną operację,wsparcie przed zabiegiem i wszelką pomoc w szpitalu i przychodni.

Myślałem że tacy ludzie jak Dr.Hołyński już nie istnieją,a tu jednak !!!

Myślałem że tacy ludzie jak Dr.Hołyński już nie istnieją,a tu jednak !!!

Jest to wspanialy lekarz. Stawiajacy diagnozy nie podwarzalne ratujace zycie ludzkie. Polecam wszystkim!

Jest to wspanialy lekarz.
Stawiajacy diagnozy nie podwarzalne ratujace zycie ludzkie.
Polecam wszystkim!

Profesjonalista !!!! Kompetentny, życzliwy i zaangażowany. Do tego niezwykle komunikatywny (a to rzadkość) i sympatyczny. Lekarz z wiedzą i dużą kulturą osobistą. Gdyby takich lekarzy było więcej to "Leśna Góra" się chowa. Dziękuje za uratowanie życia mojemu tacie. R.R. z Radomska

Profesjonalne podejście do pacjenta,kontakt bardzo dobry,zawsze do usług.Polecam Pana Jarosława jest fantastyczny:)

Polecam każdemu tego lekarza ma wyjątkowe podejście do pacjenta jest kompetentny i bardzo uprzejmy.

OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY............POLECAM

OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY............POLECAM