Lekarze Chirurg stomatolog Warszawa

dr Piotr Kalinowski

Warszawa

Serdecznie polecam 😊 Dr Kalinowski jest bardzo uprzejmym człowiekiem i świetnym specjalista, który dba o swoich pacjentów. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę, poświęcony czas i udana operację. Anna Rojek
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Wigier

Chirurg urazowy

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz. Fachowiec. Byłem na wizycie w LuxMed. Tydzień po poważnej rekonstrukcji stawu kolanowego. Niepokoiły mnie pewne objawy. Zostałem kompleksowo zbadany. Przepisane leki , zmieniony opatrunek. Moje obawy zostały rozwiane. Mogłem pytać i otrzymywałem jasne, konkretne wyjaśnienia. Bardzo dobra komunikacja na linii lekarz - pacjent. Empatia i fachowość. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Katarzyna Charazińska-Carewicz

"LEK-MED"
Synów Pułku 9
01-354 Warszawa

Chodzę do tej pani od 3 lat w ramach funduszu NFZ...mam 32 lata (aktualnie) i to ona jedyna powiedziała,co mam robić w moim przypadku,gdyz okazało się, że mam b.duży zanik kości (jak na mój młody wiek, ludzie w wieku 60 lat taki mają) i pokierowała mnie do ortodonty...juz 3 rok nosze aparat (mam nadzieje,ze niedługo koniec:-) i zamierzam wkrótce ją odwiedzić....również chciałam udać się do niej prywatnie i powiedziała, że ...

lek. dent. Natalia Budna

Malinowskiego 3 lok. 26
02-776 Warszawa

Wspaniała stomatolog, empatia, fachowość, delikatność. Wizyty były niemalże przyjemnością, a było ich wiele (leczenie + 2 protezy). Polecam!
Opinia dodana przez: Józef

lek. dent. Monika Arczyńska

Chirurg stomatolog

Na Uboczu 12/26
02-791 Warszawa

Pani doktor pomogła mi pożegnać dolną ósemkę w sposób burzący wszelkie stereotypy związane z podobnym zabiegiem. Arcyfachowe podejście i złote ręce; nie wiem jak opisać inaczej. Wszelki stres spacyfikowany, a dolegliwości po ustąpieniu znieczulenia sprowadzone do minimum, co właśnie wynika z manualnej biegłości. Mam porównanie, bo była to ostatnia z usuwanych ósemek i mogę tylko żałować, że nie trafiłem wcześniej w ręce Pani doktor. Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Jarosz

Stomatologia rodzinna
Warszawska58c/51
02-496 Warszawa

Jestem stałym pacjentem Pani doktor Joanny Jarosz. Jest to lekarz z powołania, bardzo uprzejma, fachowa z genialnym podejściem do pacjenta. W gabinecie bardzo czysto i pachnąco.Bardzo polecam Darek
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Niemczyk

lek. dent. Joanna Niemczyk

Manufaktura Uśmiechu lek.dent. Wioletta Pająk
Baśniowa 3
02-349 Warszawa

Jestem stałym pacjentem i nie wyobrażam sobie leczenia u kogo innego. Zero strachu i wyciągania na siłę kasy, za to dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :)
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Michał Gefrerer

Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży
STEFANA SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 3.
02-777 Warszawa

Wróciliśmy z wakacji ze złamanym zębem na tyle mocno, ze nerwy były widoczne. Udaliśmy się do 3 lekarzy stomatologów, którzy nie chcieli się podjąć leczenia, nawet nie zabezpieczyli zęba- co okazało się błędem. Doktor od razu podszedł do zadania profesjonalnie, zabezpieczył, wykonał badania, zajmujął się wszystkim, przy okazji wykazując się wielką empatią i zrozumieniem. Polecam z serca
Opinia dodana przez: Mariola
Bardzo dobra, fachowa stomatolog. Uprzejma i cierpliwa dla pacjentów. Nie szczędzi czasu na perfekcyjne wykonanie zabiegów. Przystępnie i dokładnie przedstawia diagnozę oraz możliwości leczenia.
Opinia dodana przez: Andrzej Sowiński

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet
Zwycięzców 53/3
03-937 Warszawa

Świetna dentystka! Pani doktor jest profesjonalna, miła, tłumaczy wszystko co robi, a przede wszystkim jest delikatna i słucha pacjenta. Ma świetne znieczulenie, bez mrowienia i dziwnego uczucia. Zawsze bałam się wizyty u dentysty- teraz jest to niemal przyjemność! Mogę tylko dziękować 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Sebastian Krużyński

Centrum Medyczne LIM
Warszawa

Człowiek z powołaniem. Pełen profesjonalizm i wsparcie podczas zabiegu. Bardzo ciepły, przyjazny, potrafi rozluźnić atmosferę. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Myślałam ze wyrwanie ósemki to koszmar a zabieg zajął kilka min. POLECAM
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Krzysztof Polanowski

STOMAPOL
Myśliborska 18/44
Warszawa

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Robert Banasik

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

lek. dent. Anna Pupiel

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Będą Państwo mile zaskoczeni podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Strach przed stomatologią przestaje istnieć ! :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Aneta Wesołowska

Zaufany Dentysta
Chłopickiego 11/13
04-314 Warszawa

Jedna z najlepszych stomatologów cierpliwa delikatna, przekonała mnie imoje dzieci że wizyta u dentysty nie jest straszna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Celejewski

Flebolog, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Stefana Banacha 1a
02-097 Warszawa

Pan dr Krzysztof Celejewski to doskonały lekarz. Ujmujący, ciepły i otwarty na kontakt z pacjentem. Wspaniałe poczucie humoru, które ma swój znaczący udział w bardzo dobrej atmosferze, którą dr Celejewski tworzy podczas rozmowy z pacjentem. Wzbudza naturalne zaufanie do jego kompetencji. Miałem dzisiaj zabieg u Pana Doktora, który komentował to co w danej chwili robił podczas przebiegu zabiegu, kilkakrotnie pytając, czy odczuwam (lub nie odczuwam) ból. Zabieg został w taki ...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Bogumił Zalewski

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6
00-910 Warszawa

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

lekarz Michał Żółtowski

Chirurg naczyniowy

Lucerny 117
06-649 Warszawa

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję
Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Puławska 424
02-884 Warszawa

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

lek. dent. Jarosław Borychowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Osmańczyka 22 m. 156
01-494 Warszawa

Lekarz z polecenia. Uratował mnie z bolącym zębem. Na cito, widząc pierwszy raz na oczy. Zainteresowany pacjentem. Nie zdziera. Naprawdę świetny lekarz godny polecenia. Zostałam pacjentka Pana doktora na stałe.
Opinia dodana przez: Anna