Lekarze Chirurg stomatolog Warszawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy. Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kubasiewicz

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Witam, Przede wszystkim Panią Profesor cechują serdeczność, wyrozumiałość, empatia, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w każdy przypadek z osobna. Pani Profesor przywróciła mi dawne szczęśliwe życie dzięki jednej operacji wycięcia przewlekłej szczeliny. Wszystko zostało przeprowadzone w tak perfekcyjny sposób, że regeneracja postępowała z tygodnia na tydzień, napawając optymizmem. Wszystkie zmiany w obrębie kanału odbytu zostały usunięte, kończąc moją 3-letnią gehennę, podczas której żaden inny lekarz nie potrafił pomóc. Jeśli macie Państwo ...
Opinia dodana przez: Kacper

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423
03-285 Warszawa

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...
                                       lekarz Marcin Madej

lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. stom. Kinga Golonka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
                                       dr Alicja Dziedzicka

dr Alicja Dziedzicka

Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka
Zwycięzców 45/26
03-937 Warszawa

Pani Doktor zostala mi polecona przez innego stomatologa. Rzetelna i kompetentna. Podjela sie ponownego leczenia kanalowego po leczeniu w innym gabinecie. Leczenie zakonczone pelnym sukcesem. Wracam do Niej i polecam kazdemu komu zalezy na fachowosci i rzetelnosci.
Opinia dodana przez: Anna
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
                                       lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Warszawa

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!
Opinia dodana przez: Beata Pisarska-Piesse
                                       lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia
Warszawa

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
                                       dr n. med. Jarosław Bednarczyk

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Michał Jasiński

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.
ul. Krochmalna 2/727
00-864 Warszawa

Bardzo profesjonalny stomatolog. Wizyta przebiegła bezboleśnie i została wytłumaczona bardzo szczegółowo. Polecam!