Lekarze Chirurg stomatolog Warszawa

Stomatolog, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Rogulski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Super lekarz. Trafiliśmy z przypadkiem nagłym na SOR. Pomimo ogromnego płaczu dzieci dookoła i chaosu, jaki panuje na SOR Pan doktor był bardzo cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Nie pomijał syna i do niego także kierował wyjaśnienia co robi. Warunki pracy były naprawdę trudne i jestem godna podziwu że udawało mu się wnieść tyle spokoju w wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Beata
                                       lek. dent. Magdalena Stec

lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225
01-829 Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
                                       lek. dent. Bartosz Mulawa

lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.

lekarz Magdalena Belka

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Pani Doktor kompetentna,przemiła,bardzo zainteresowana pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu,na dodatek miesiąc po zabiegu blizna prawie niewidoczna w bardzo widocznym miejscu.Dziekuję,podziwiam i polecam, wdzięczny pacjent Tomasz Burkacki
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS
                                       lek. dent. Emilia Włodarczyk

lek. dent. Emilia Włodarczyk

SMILE Stomatologia Emilia Włodarczyk
Tylżycka 11/113
01-656 Warszawa

Mój lekarz od pierwszej wizyty. Mam wyleczoną szczękę dzięki właśnie Pani Doktor wraz z ekipą.Wizyty są przyjemne, relaksacyjne, aż nie chce się wychodzić. Mimo zmian miejsca zamieszkania zawsze wracam i Państwu też polecam taką metodę. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Wewelsas

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
                                       lek. dent. Tomasz Falkowski

lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia